Розкол серед розробників Zcash призведе до появи нової монети
Розкол серед розробників Zcash (ZEC), імовірно, призведе до появи нової анонімної криптовалюти.
Як стало відомо редакції Happy Coin News, серед членів некомерційної організації Bootstrap та компанії Electric Coin Company стався розкол, у результаті якого команда Electric Coin Company залишила проєкт розвитку екосистеми ZEC через розбіжності з чотирма членами ради директорів Bootstrap.
Джош Суїхарт, який опинився серед розробників, що звільнилися, повідомив про свої плани заснувати нову компанію для випуску «нестримних приватних грошей». Очевидно, йдеться про створення анонімної віртуальної валюти як альтернативи Zcash.
Суїхарт зазначив, що вихід програмістів не вплине на роботу протоколу ZEC, і блокчейн продовжить функціонувати у штатному режимі. Водночас розкол серед розробників навряд чи піде на користь криптовалюті, на ринку якої спостерігається ведмежий тренд. Після досягнення піку на рівні $746 у листопаді 2025 року курс ZEC почав знижуватися та впав на 39% від максимального значення.
У 2026 році низхідна тенденція збереглася, і монета вже подешевшала на 11%. Крім того, 8 січня вартість активу закріпилася нижче лінії ковзного середнього за 800 годин. На думку провідного аналітика Happy Coin News Юрія Савельєва, це є чітким ведмежим сигналом, що передвіщає суттєве падіння курсу криптовалюти.
Переглянути більше: "Біткоїн сьогодні: падіння нижче $91 тис. на тлі геополітики та даних щодо зайнятості"
Українська
Русский
English

