Біткоїн-ETF знову фіксують чистий приплив у $91,5 млн
У середу американські біржові фонди спотової торгівлі біткоїном повернулися до чистого припливу коштів після чотирьох днів відтоку. За даними SoSoValue, щоденний чистий приплив до біткоїн-ETF учора склав $91,5 млн.
🔹 Лідери припливу:
-
IBIT (BlackRock) — $42 млн
-
BITB (Bitwise) — $26,35 млн
-
GBTC (Grayscale) — $14,5 млн
-
Також фонди Fidelity та VanEck показали позитивну динаміку
🔸 Відтік спостерігався лише в ARKB (Ark & 21Shares) — $5,37 млн
Це сталося після того, як протягом чотирьох попередніх торгових днів ETF зафіксували чистий відтік у розмірі $1,45 млрд.
«Повернення до чистого припливу в спотові біткоїн-ETF свідчить про відновлення довіри інвесторів. Це може сигналізувати, що нещодавня консолідація біткоїна приваблює покупців на поточних рівнях», — заявив директор LVRG, Нік Рак.
Він додав, що потоки до ETF залишаються ключовим індикатором настроїв інституційних інвесторів, які наразі зважують:
-
політику Федеральної резервної системи США (ФРС)
-
загальну схильність до ризику
-
баланс між короткостроковою волатильністю та довгостроковими трендами впровадження криптовалют
🔸 Наразі найбільша у світі криптовалюта торгується в досить вузькому діапазоні від $114 000 до $115 000, що, ймовірно, пов’язано з фіксацією прибутку після слабших за очікування макроекономічних даних зі США.
За останні 24 години до 12:05 четверга, біткоїн зріс на 0,91% — до $114 551.
Потоки в Ethereum-ETF
Тим часом, у середу чистий приплив до спотових ETF на ефір склав $35,12 млн.
-
ETHA (BlackRock) — $33,39 млн
-
ETHE (Grayscale) — $10 млн
-
Mini Ethereum Trust (Grayscale) — відтік $8,67 млн
У вівторок ефірні ETF також повернулися до чистого припливу після двохденного відтоку у $617 млн з дев’яти фондів.
Переглянути більше: "Волатильність біткоїна досягла мінімуму за 10 років"
Українська
Русский
English

