#binance #hype #zec #near
08/05/26 03:37 UTC-04

Компанія Bitmine готується припинити скупку ефірів

Голова BitMine Immersion Technologies Том Лі заявив, що компанія перестане активно скуповувати Ethereum, оскільки майже досягла своєї мети — заволодіти 5% другої за капіталізацією криптовалюти, що перебуває в обігу.

BitMine Immersion Technologies накопичила понад 4% загального обсягу ефірів лише за десять місяців, хоча спочатку планувала витратити на це близько п’яти років, розповів Том Лі учасникам конференції Consensus у Miami.

Борючись за статус найбільшого корпоративного покупця ефіру, компанія щотижня купує понад 100 000 Ethereum на суму близько $230 млн.

Як тільки резерв компанії перевищить 5,18 млн монет, вона може припинити купівлю альткоїна, заявив Лі.

За останній тиждень BitMine Immersion Technologies придбала 101 901 Ethereum.

Наразі у власності компанії перебуває 5 078 386 Ethereum, які оцінюються приблизно у $11,7 млрд.

Сьогодні BitMine вважається найбільшим корпоративним власником ефірів.

«Гадаю, ми знизимо темпи купівлі ефіру. Не впевнений, що нам потрібно надто швидко реалізувати так званий План 5%. Якщо ми продовжимо купувати по 100 000 ETH щотижня, то досягнемо цієї мети вже за шість тижнів», — заявив голова BitMine.

Він зазначив, що компанія планує зосередитися на інших напрямах діяльності.

BitMine Immersion Technologies заробляє на стейкінгу Ethereum, інвестує у високоризикові проєкти та представлена на фондовому ринку.

Раніше BitMine запустила платформу для стейкінгу MAVAN (Made in America Validator Network), а також інвестувала у Beast Industries та американську холдингову компанію Eightco.

Вартість однієї акції BitMine може досягти $5000, якщо курс Ethereum зросте до $250 000, припустив Лі.

У четвер, 7 травня, акції компанії впали на 4% і закрилися на рівні $22,01.

Минулого місяця вони зросли на 9%, однак досі торгуються на 86% нижче свого пікового значення у $161.

Нещодавно Том Лі, всупереч обережній поведінці інвесторів, оголосив про початок «криптовесни».

Топменеджер сподівається, що американські законодавці незабаром ухвалять законопроєкт CLARITY щодо прибутковості стейблкоїнів.

Переглянути більше: "Bitcoin падає до $79,6 тис. на тлі ескалації між США та Іраном"

#Купівля #BitMine #Ethereum (ETH)

Редактор: Альона Набок
Коментарі

Схоже

01/06/26 10:54 UTC-04

Компанія Bitmine, що управляє активами Ethereum, продовжує нарощувати свій портфель ETH

Bitmine, публічна компанія, відома своєю інвестиційною стратегією, орієнтованою на Ethereum, суттєво збільшила свої запаси Ethereum завдяки новим придбанням протягом останнього тижня. Згідно із заявою компанії, минулого тижня Bitmine придбала 26 497 ETH на суму приблизно $53,07 млн.

26/05/26 12:11 UTC-04

BitMine витратила близько $235 млн на купівлю Ethereum

Компанія BitMine за останній тиждень придбала 111 942 $ETH. Про це заявив її глава Том Лі. За його словами, компанія розглядає падіння Ethereum нижче $2200 як «привабливу можливість» для накопичення активу.

24/05/26 20:07 UTC-04

Bitmine Тома Лі придбала 60 000 ETH на тлі потенційного включення до індексу Russell 1000

У повідомленні платформи Onchain Lens, що займається аналізом блокчейну, зазначається, що гаманець, імовірно пов’язаний із компанією, яка управляє казначейством Ethereum, вивів 60 000 Ethereum, що еквівалентно $126 млн, із BitGo та криптовалютної біржі Kraken.

18/05/26 15:57 UTC-04

Bitmine докупила «на дні» 71 672 ETH

Публічна корпорація Bitmine Immersion Technologies відзвітувала про структуру своїх казначейських резервів.Згідно зі звітом компанії, за останній тиждень вона докупила ще 71 672 $ETH. Сукупний обсяг криптовалюти, грошових коштів і венчурних інвестицій організації досяг позначки $12,6 млрд.