BTC-ETF та ETH-ETF втратили майже $1 млрд через падіння цін на крипторинку
У вівторок, 19 серпня, американські спотові біткойн- та ефіріум-фонди втратили майже $1 млрд, оскільки інвестори виявили песимізм на тлі зниження цін на ринку.
За даними Farside Investors, чистий відтік коштів із BTC-ETF склав $523 млн — більш ніж у чотири рази більше, ніж у понеділок. ETH-ETF також зазнали суттєвих втрат, втративши $422 млн — удвічі більше, ніж днем раніше.
У вівторок лідером за відтоком стала компанія Fidelity: з її біткойн-ETF FBTC інвестори вивели $247 млн, а з ефіріум-ETF FETH — понад $156 млн.
Компанія Grayscale Investments також зазнала значного відтоку: з Grayscale Bitcoin Trust ETF (GBTC) вивели $116 млн, а з Grayscale Ethereum Trust (ETHE) — $122 млн.
Загалом за три робочі дні інвестори вивели з біржових криптовалютних фондів понад $1,3 млрд, що збіглося з тижневою корекцією цін на біткойн і ефіріум на 8,3% та 10,8% відповідно.
Попри те, що триденний відтік блідне на тлі рекордного припливу коштів в ETF у 2025 році, ці втрати свідчать про помітну зміну настроїв інвесторів на тлі зниження цін. У середу індекс страху та жадібності на крипторинку перейшов у зону «страху», набравши 44 бали. Це сталося після тривалого періоду оптимізму й вказує на зростання обережності інвесторів.
Переглянути більше: "Співвідношення ETH/BTC досягло максимуму 2025 року"
Українська
Русский
English

