Платформа Deutsche Bank хоче запустити стейблкоїн, прив’язаний до шведської крони
Переглянути більше: "Strategy викупила власні облігації на $1,5 млрд"
Переглянути більше: "Strategy викупила власні облігації на $1,5 млрд"
Три найбільші банківські групи Японії, які входять до числа провідних фінансових інститутів країни, працюють над спільним проєктом стейблкоїна для розробки платіжних систем на основі блокчейну. За даними Reuters, Mitsubishi UFJ Financial Group, Sumitomo Mitsui Financial Group і Mizuho Financial Group планують випустити спільний стейблкоїн до березня 2027 року.
Стейблкоїн sUSDat втратив прив’язку до долара, опустившись у середу, 3 червня, на 7% — до $0,93, звернули увагу блокчейн-аналітики компанії PeckShield. У четвер падіння стало ще глибшим: на короткий час стейблкоїн опустився до $0,90.
Найбільші світові платіжні системи — Visa, Mastercard та Stripe — вивчають можливість створення єдиної платформи для стейблкоїнів. Потенційним партнером проєкту може стати найбільша американська криптобіржа Coinbase, повідомляє CoinDesk із посиланням на джерела на ринку.
На криптовалютному ринку загальна ринкова капіталізація стейблкоїнів перевищила історичну позначку, досягнувши 322 мільярдів доларів. Цей показник є рекордним за всю історію спостережень. Таким чином, обсяг резервів стейблкоїнів тепер перевищує валютні резерви 95 країн світу.
Tether за сприяння уряду та Національного банку Грузії запустить GELT — стейблкоїн із прив’язкою до грузинського ларі в межах спеціальної нормативної бази. Систему регулювання було розроблено з урахуванням глобальних стандартів щодо управління резервами, прав на викуп, нагляду за емітентами та дотримання вимог із протидії відмиванню коштів.

