Цього тижня можуть випустити перші в США ETF на XRP і Dogecoin
Цього тижня компанії REX Shares та Osprey Funds можуть випустити перші в США ETF на основі криптовалют XRP (XRP) та Dogecoin (DOGE).
До 19 вересня спливає 75-денний період з моменту подання заявок на створення деривативів. Тому, якщо Американська комісія з цінних паперів і бірж (SEC) не заперечить, на ринку з’являться два фонди:
-
REX-Osprey XRP ETF (XRPR)
-
REX-Osprey Dogecoin ETF (DOJE)
Лістинг паїв DOJE планується на 18 вересня, а акції XRPR будуть додані на біржу 19 вересня. Через це до кінця тижня варто очікувати зростання волатильності курсу XRP та Dogecoin. Амплітуда коливань вартості цифрових активів залежатиме від обсягу притоку капіталу в ETF: якщо попит буде високим, можна очікувати бичачого ралі з потужними корекціями.
Проте статистика Solana Staking ETF (SSK), створеного REX Shares та Osprey Funds на базі криптовалюти Solana (SOL), свідчить про те, що на ринках XRP і DOGE не виникне сильних пертурбацій. З 2 липня, коли було запущено торгівлю SSK, в дериватив інвестували лише $274 млн, а за останні п’ять торгових сесій притік капіталу склав менше $25 млн.
Президент фінансової організації NovaDius Нейт Гераці вважає, що XRPR приверне великий інтерес інвесторів. Він пояснює це тим, що капіталізація ETF на базі ф’ючерсів XRP наближається до $1 млрд. А DOJE, ймовірно, зазнає нещасливої долі, оскільки трейдери ETF не люблять мемкоіни.
Переглянути більше: "Том Лі назвав фактори зростання біткоина та ефіру у четвертому кварталі"
Українська
Русский
English

