Макс Кайзер: Влада США може у будь-який момент обнулити корпоративні запаси біткоїна
Радник президента Сальвадору вважає, що спроби США інтегрувати біткоїн у державну фінансову систему можуть підірвати децентралізовану природу активу. За словами Макса Кайзера, тиск з боку влади та потенційні репресії з боку регуляторних органів загрожують незалежному існуванню першої криптовалюти, і вона може зникнути з вільного доступу.
Оскільки біткоїн дедалі більше кидає виклик авторитету традиційних фінансових інститутів, Кайзер вважає неминучою відповідь з боку держави.
«Компанія Strategy та її клони ведуть масштабну атаку на державу і долар США, підштовхуючи біткоїн вгору. Майте на увазі: держава завдасть удару у відповідь, і будь-який біткоїн, який не перебуває під контролем держави, може бути конфіскований, а ваші біткоїни можуть зникнути швидше, ніж список Епштейна», — заявив радник президента Сальвадору.
Кайзер вважає, що активи біржових інвестиційних фондів, таких як iShares Bitcoin Trust (IBIT) від BlackRock, можуть стати першими мішенями:
«Чи не робимо ми помилку, знову поєднуючи біткоїн і державу? Адже головна цінність біткоїна — це незалежність від впливу держави».
Одним із варіантів збереження суверенітету біткоїна він назвав зберігання криптоактиву без посередників, кастодіанів або корпоративних оболонок на кшталт ETF-фондів.
Напередодні керівник відділу досліджень цифрових активів банку Standard Chartered Джеффрі Кендрик заявив, що згідно з опитуваннями, більшість представників банківської галузі віддають перевагу стейблкоїнам, а не біткоїну.
Переглянути більше: "Криптовалюта Ethereum зросла на 10% у ході бичачого ралі"
Українська
Русский
English

