#binance #hype #zec #near
16/07/25 14:18 UTC-04

Макс Кайзер: Влада США може у будь-який момент обнулити корпоративні запаси біткоїна

Радник президента Сальвадору вважає, що спроби США інтегрувати біткоїн у державну фінансову систему можуть підірвати децентралізовану природу активу. За словами Макса Кайзера, тиск з боку влади та потенційні репресії з боку регуляторних органів загрожують незалежному існуванню першої криптовалюти, і вона може зникнути з вільного доступу.

Оскільки біткоїн дедалі більше кидає виклик авторитету традиційних фінансових інститутів, Кайзер вважає неминучою відповідь з боку держави.

«Компанія Strategy та її клони ведуть масштабну атаку на державу і долар США, підштовхуючи біткоїн вгору. Майте на увазі: держава завдасть удару у відповідь, і будь-який біткоїн, який не перебуває під контролем держави, може бути конфіскований, а ваші біткоїни можуть зникнути швидше, ніж список Епштейна», — заявив радник президента Сальвадору.

Кайзер вважає, що активи біржових інвестиційних фондів, таких як iShares Bitcoin Trust (IBIT) від BlackRock, можуть стати першими мішенями:

«Чи не робимо ми помилку, знову поєднуючи біткоїн і державу? Адже головна цінність біткоїна — це незалежність від впливу держави».

Одним із варіантів збереження суверенітету біткоїна він назвав зберігання криптоактиву без посередників, кастодіанів або корпоративних оболонок на кшталт ETF-фондів.

Напередодні керівник відділу досліджень цифрових активів банку Standard Chartered Джеффрі Кендрик заявив, що згідно з опитуваннями, більшість представників банківської галузі віддають перевагу стейблкоїнам, а не біткоїну.

 

Переглянути більше: "Криптовалюта Ethereum зросла на 10% у ході бичачого ралі"

#Біткоін (BTC) #США #Запаси

Редактор: Юлія Красна
Коментарі

Схоже

28/01/26 05:23 UTC-04

Китай може випередити США за розміром біткоїн-резервів

У Китаї діють одні з найжорсткіших у світі законів щодо криптовалют, які забороняють публічну торгівлю, випуск нових монет і майнінг. Втім, контрольовані державою запаси біткоїнів зросли настільки, що незабаром можуть перевищити резерви США.

18/08/25 14:14 UTC-04

Міністр фінансів розповів про спосіб поповнення біткоїн-резерву США

Міністр фінансів назвав такий підхід таким, що забезпечує «бюджетно-нейтральне розширення» криптовалютного резервного фонду та підтримує офіційний курс адміністрації Дональда Трампа на визнання біткоїна частиною національних активів нарівні із золотом і нафтою.

22/05/26 01:32 UTC-04

Американські законодавці пропонують законопроєкт ARMA про створення стратегічного резерву в 1 мільйон біткоїнів

Члени Палати представників США Nick Begich та Jared Golden представили законопроєкт «American Reserve Modernization Act» (ARMA) 2026 року — двопартійну ініціативу, яка у разі схвалення передбачатиме створення у США стратегічного резерву Bitcoin, який має зберігатися щонайменше 20 років.

29/04/26 04:37 UTC-04

Біткоїн піднявся до $77 000 напередодні рішення ФРС, оскільки Трамп готується до тривалої блокади Ормузької протоки

Найбільша криптовалюта в середу під час азійської сесії опустилася трохи нижче $77 000, зрісши лише на 0,1% за 24 години та знизившись на 0,8% за тиждень, утримуючись у вузькому діапазоні, навіть попри те, що нафта марки Brent піднялася вище $111 за барель після повідомлення Wall Street Journal про те, що президент Дональд Трамп доручив своїм помічникам підготуватися до тривалої військово-морської блокади Ормузької протоки з боку США.