У США запустили перший спотовий ETF для дуже популярного альткоїна
У США після Bitcoin та Ethereum почали запускати спотові ETF і для інших альткоїнів. Одним із них став Hyperliquid ($HYPE). Цей ETF став першим у своєму роді продуктом, що розпочав торги, пов’язані з альткоїном $HYPE.
У межах запуску стартував новий ETF — 21Shares Hyperliquid ETF (THYP), обсяг торгів якого в перший день склав приблизно $1,8 млн.
Аналітик Bloomberg ETF Джеймс Сейффарт заявив, що обсяг торгів ETF THYP у перший день становив $1,8 млн, що є дуже хорошим результатом для нового запуску.
Він додав, що цей показник є сильним стартом для типового нового ETF, хоча й не свідчить про вибуховий успіх.
«Обсяг торгів 21Shares THYP у перший день лістингу склав $1,8 млн. Це дуже солідний результат для першого дня торгів і кращий старт, ніж у середньому мають нові ETF».
Водночас він зазначив, що це не було різким вибуховим зростанням торговельних обсягів.
Очікується, що на ринку з’явиться більше ETF, пов’язаних із Hyperliquid. Джеймс Сейффарт також повідомив, що ETF HyperLiquid від Bitwise незабаром також буде запущений і стане наступним прикладом продукту, орієнтованого на Hyperliquid.
Компанія Bitwise вже запустила в Європі ETP для стейкінгу Hyperliquid на біржі Deutsche Börse Xetra та готується до запуску спотового ETF для Hyperliquid-стейкінгу у США.
Крім того, компанія Grayscale також планує запустити ETF для Hyperliquid-стейкінгу.
Переглянути більше: "Кількість великих XRP-гаманців досягла історичного максимуму"
Українська
Русский
English

