Трейдер, який втратив мільйони на криптовалюті, видалив акаунт у X
Ризиковий трейдер Джеймс Уінн, який втратив мільйони доларів на торгівлі криптовалютами, видалив свій акаунт у забороненій в Росії соцмережі X.
При спробі відкрити профіль Уінна з’являється повідомлення, що такий акаунт не існує. Його криптогаманці майже повністю спустошені: зараз там зберігаються цифрові активи на суму лише $6,594.
Віртуальні валюти в гаманцях Уінна
Джеймс зробив великий капітал, спекулюючи на мемкоїнах з високою волатильністю, але його похід на ринок біткоїна закінчився повним провалом. У травні Уінн зазнав збитків на $99,3 мільйона через ліквідацію довгої позиції обсягом $1,25 мільярда з кредитним плечем 40x. Пізніше він зробив ще кілька помилок, граючи на пониження курсу BTC, і втратив загалом близько $100 мільйонів.
За повідомленнями, Джеймс Уінн активно шортив біткоїн, коли його курс йшов до нового історичного максимуму.
«Спочивають з миром його криптогаманці, в яких залишилося менше $10,000», — написав блогер The ₿itcoin Therapist.
Уінн став жертвою власних необачних рішень. Сам зізнався, що не мав надійної системи управління ризиками і ставився до торгівлі криптовалютою як до азартної гри. Джеймс показав усьому криптоспільноті приклад того, як не варто торгувати біткоїном. Чи повернеться він до трейдингу — залишається загадкою.
Переглянути більше: "Біткоїн вперше пробив позначку $122 000 — що буде далі?"
Українська
Русский
English

