#binance #hype #zec #near
25/03/26 13:55 UTC-04

$60 млрд залишили криптобіржі Південної Кореї за пів року

  • Відтік капіталу з Південної Кореї зріс до $60 млрд у другій половині 2025 року.
  • Водночас кількість користувачів криптовалют зросла.
  • Загальна сума їхніх депозитів збільшилася на 31%.

У другій половині 2025 року загальний обсяг виведених криптоактивів із локальних платформ Південної Кореї досяг 90 трлн вон (близько $60 млрд), що на 14% більше, ніж у першій половині року. Про це йдеться у звіті Комісії з фінансових послуг (FSC) та Підрозділу фінансової розвідки (FIU).

За даними регулятора, крипторинок продемонстрував суперечливу динаміку: попри зростання кількості користувачів і депозитів, ключові фінансові показники — обсяги торгів, прибутки бірж і ринкова капіталізація — знизилися.

Основними напрямами відтоку стали іноземні криптобіржі та приватні криптогаманці. FSC зазначила:

«Ймовірно, віртуальні активи переводяться за кордон для арбітражу та інших подібних операцій».

Користувачів більше, але ринок слабшає

Попри відтік коштів, інтерес до криптовалют у країні не зменшується:

  • кількість акаунтів: 11,13 млн (+3%);
  • депозити користувачів: 8,1 трлн вон або понад $5,4 млрд (+31%).

Однак ці фактори не змогли підтримати ринок:

  • середньодобовий обсяг торгів: 5,4 трлн вон або понад $3,6 млрд (-15%);
  • операційний прибуток бірж: 380,7 млрд вон або близько $254,2 млн (-38%);
  • загальна капіталізація: 87,2 трлн вон або понад $58,2 млрд (-8%).

Причиною такого дисбалансу стало загальне зниження цін на криптоактиви наприкінці минулого року, що негативно вплинуло на активність трейдерів і доходи платформ.

Окремо зазначається, що пік ринку припав на жовтень 2025 року, коли біткоїн досяг історичного максимуму понад $125 000.

Структурні зміни та нові ризики

У звіті також вказано на зміни в структурі ринку:

  • обсяг зовнішніх переказів криптоактивів зріс на 6%;
  • операції, що підпадають під Travel Rule, скоротилися на 23%;
  • перекази через whitelist (іноземні платформи та гаманці) зросли на 13%.

Водночас сектор кастодіальних сервісів зазнав значного падіння: активи під управлінням скоротилися на 58%, хоча кількість користувачів зросла на 3%. Це пояснюється зниженням вартості активів, що зберігаються на цих платформах.

На тлі цих тенденцій влада країни також готує нові правила для криптоінвестицій. Очікується, що компаніям дозволять інвестувати в цифрові активи, однак можуть обмежити використання популярних стейблкоїнів, зокрема USDT і USDC.

Переглянути більше: "Binance видаляє низку альткоїн-пар зі спотової торгівлі: деталі"

#Криптобіржі #Капіталізація

Редактор: Переїденко Ігор
Коментарі

Схоже

09/06/26 15:58 UTC-04

Значні зміни у відтоку XRP з бірж: збільшення

Платформа для аналізу криптовалют CryptoQuant зазначила, що дані про перекази $XRP демонструють значні зміни з початку червня. Згідно з даними, великі інвестори в $XRP дедалі частіше концентрують свої операції з виведення коштів з бірж на Binance, тоді як частка великих виходів на Coinbase значно знизилася.

04/06/26 03:00 UTC-04

Обсяг ліквідацій перевищив $1,6 млрд на тлі падіння біткоїна нижче $62 000

4 червня 2026 року курс біткоїна різко знизився до рівня близько $61 300. Після цього актив частково відновився та повернувся вище позначки $64 000. Востаннє перша криптовалюта торгувалася поблизу таких значень у лютому 2026 року.

26/05/26 07:54 UTC-04

В екосистемі OKX з’явилася можливість створювати сумісні криптобіржі

Блокчейн X Layer від криптобіржі OKX представив оновлення Exchange OS, яке дозволяє запускати різні торгові платформи в єдиній інфраструктурі. Exchange OS дає змогу розробникам, організаціям та учасникам екосистеми створювати біржі та торгові майданчики, використовуючи ту саму інфраструктуру, що й OKX, із пропускною здатністю до 300 тисяч транзакцій за секунду.