Біткоїн-біржа Binance оголосила про видалення низки торгових пар з альткоїнами зі своєї маржинальної платформи
Binance, одна з найбільших криптовалютних бірж у світі, оголосила про видалення деяких торгових пар зі своєї платформи маржинальної торгівлі. Згідно із заявою біржі, низка крос-маржинальних та ізольованих маржинальних торгових пар буде видалена з платформи о 09:00 5 червня 2026 року.
Згідно з повідомленням Binance, до крос-маржинальних торгових пар, що підлягають видаленню, належать AEVO/USDC, ME/USDC, MET/USDC, TAO/USD1, ADA/USD1, UNI/USD1, LINK/USD1 та TRX/USD1. Що стосується ізольованих маржинальних пар, буде виключена лише торгова пара MET/USDC.
Binance також повідомила, що нові запозичення для ізольованої маржинальної пари MET/USDC будуть припинені 2 червня 2026 року о 09:00. Остаточний процес делістингу розпочнеться 5 червня. У цей день Binance закриє всі відкриті позиції за відповідними торговими парами, проведе автоматичні розрахунки та скасує всі відкладені ордери. Після цього зазначені торгові пари будуть повністю видалені з маржинальної платформи.
Компанія зазначила, що користувачі не зможуть оновлювати свої позиції під час процесу делістингу, який може тривати близько трьох годин. Тому інвесторам рекомендували закрити свої відкриті позиції або перевести активи з маржинальних рахунків на спотові рахунки до завершення терміну маржинальної торгівлі.
Binance також наголосила, що активи, включені до виключених із лістингу торгових пар, і надалі торгуватимуться в інших відповідних маржинальних торгових парах. Експерти зазначають, що подібні рішення про делістинг зазвичай ухвалюються на основі критеріїв ліквідності, обсягів торгів та управління ризиками.
Переглянути більше: "$1,2 млрд залишають Binance, Bitcoin відстає від акцій: чи бачать трейдери щось важливе?"
Українська
Русский
English

