Binance назвала дату завершення роботи свого NFT-сервісу
Найбільша у світі за обсягами торгів криптобіржа Binance оголосила про закриття з 3 липня сервісу Binance $NFT. Біржа пояснила це бажанням «змістити фокус на Web3-сервіси» та розвивати власний некастодіальний гаманець Binance Wallet.
Клієнтам Binance $NFT запропонували встигнути до 3 липня самостійно вивести невзаємозамінні токени на зовнішні сумісні криптогаманці. Після 3 липня доступ до таких активів буде втрачено, попередила компанія.
$NFT, функціональність яких безпосередньо залежить від інфраструктури Binance, вивести не вдасться. Йдеться, зокрема, про цифрові дипломи та сертифікати Binance Academy. Після відключення сервісу такі токени будуть деактивовані. Як компенсацію біржа пообіцяла пізніше надіслати власникам PDF-копії відповідних документів електронною поштою.
Для користувачів, які переведуть $NFT на нові адреси, Binance обіцяє компенсації. Перші 100 000 клієнтів, які відправлять $NFT у мережах $BNB Smart Chain або Ethereum на Binance Wallet з 3 по 17 червня, отримають по 1 USDC на спотовий рахунок для компенсації мережевих комісій.
Власники $NFT з колекції CR7, пов’язаної з футболістом Кріштіану Роналду (Cristiano Ronaldo), зможуть вивести токени на зовнішні гаманці в мережі $BNB Smart Chain до 3 липня. Цим клієнтам Binance пообіцяла до 19 липня відшкодувати витрачений на транзакції газ.
Раніше майданчик для торгівлі невзаємозамінними токенами Magic Eden оголосив про припинення підтримки власного криптогаманця. З 1 квітня він перейшов у режим «Тільки для експорту»: нові транзакції та інші операції недоступні.
Переглянути більше: "Kraken відкриває доступ до IPO, зареєстрованих у США, для роздрібних криптоінвесторів із понад 100 країн"
Українська
Русский
English

