Акції Coinbase, Gemini та Bullish впали на 55% через скорочення обсягів торгів
Публічні криптовалютні біржі Coinbase, Gemini та Bullish переживають непрості часи. За останні три місяці їх акції впали на 55% через масовий вихід роздрібних інвесторів.
Обсяги торгів цифровими активами знижуються, оскільки біткоїн та інші криптовалюти стрімко дешевшають.
«Коли ціни ростуть, люди не хочуть упускати вигоду і починають торгувати. Але якщо ситуація змінюється, утримати їх стає складніше», — сказав Пітер Крістіансен з Citigroup.
За словами Оуена Лау з Clear Street, активність торгів на Coinbase у четвертому кварталі 2025 року знизилася на 40% у порівнянні з 2024 роком і склала $264 млрд. Він також зазначив, що показники за січень були ще гіршими, оскільки платформа заробила вдвічі менше, ніж у той же квартал минулого року.
Між тим, за словами Лау, у Bullish, яка здебільшого працює з інституційними клієнтами, у січні цього року активність торгів знизилася на 28% у порівнянні з минулим роком.
Криптобіржа Gemini також зазнає збитків. Джон Тодаро з Needham & Co. повідомив, що вони сподівалися вийти на рівень беззбитковості до 2027 року, але тепер це відбудеться у 2028 році.
На думку експертів, справа не лише у падаючому біткоїні. Акції компаній, пов’язаних із криптовалютами, також страждають через те, що інвестори виходять із технологічного сектору загалом. Люди нервують через вартість штучного інтелекту, хвилюються через новини про глобальну напруженість і втомилися втрачати гроші. Через все це люди просто відмовляються від ризиків.
Переглянути більше: "Binance купить біткоїни на $1 млрд для стабілізаційного фонду"
Українська
Русский
English

