Крипто-ETF зафіксували найбільший тижневий відтік з березня 2025 року
Минулого тижня біржові фонди на основі біткоїна та ефіріуму втратили $1,43 млрд. Це поклало край двотижневому припливу коштів, у результаті якого було залучено $4,3 млрд.
Відтік коштів відбувся на тлі падіння курсу біткоїна з $116 000 18 серпня до $112 000 наприкінці торгового тижня. Минулого вівторка курс ефіріуму впав нижче $4100 після того, як днем раніше його ціна становила приблизно $4250 (дані CoinGecko).
Втрати минулого тижня стали другим за величиною відтоком коштів за всю історію для спотових фондів на основі ефіріуму. За словами керівника дослідницького відділу CoinShares Джеймса Баттерфілда, відтік коштів із криптовалютних фондів на суму $1,4 млрд став найбільшим з березня 2025 року. Він пояснив розпродаж «зростаючою поляризацією» настроїв інвесторів щодо грошово-кредитної політики США, а також песимізмом щодо позиції ФРС.
Однак наприкінці тижня настрої змінилися після виступу Джерома Павелла на симпозіумі в Джексон-Гоул, яке багато хто сприйняв як більш «голубине», ніж очікувалося, що призвело до припливу інвестицій у розмірі $594 млн, — додав він.
За словами експерта, криптовалютні потоки й надалі залишаються дуже чутливими до макроекономічних сигналів і позиціювання на біржових деривативах, причому «активи з більшою капіталізацією несуть основний тягар при зростанні волатильності».
Переглянути більше: "BitMine повідомляє про криптовалютні та грошові активи на суму $8,8 млрд"
Українська
Русский
English

