#binance #hype #zec #near
13/05/26 19:27 UTC-04

Великі інвестори поспішають виводити свої активи з бірж в альткоїнах

Аналітична компанія CryptoQuant, яка спеціалізується на криптовалютному ринку, зазначила, що обсяги виведення токенів Uniswap із централізованих бірж досягли вражаючих масштабів.

Згідно з аналізом компанії, масштабний відтік коштів у $UNI, особливо через Binance, в останній тиждень травня свідчить про те, що великі інвестори перебудовують свої позиції на ринку.

За даними CryptoQuant, 10 найбільших відтоків коштів, зафіксованих 8 травня, становили 13 360,87 UNI. Це найвищий показник із листопада 2025 року.

Компанія заявила, що обсяг відтоку знизився до 9 986,51 UNI 10 травня, однак рівень залишався високим. За той самий період 7-денна ковзна середня зросла до 8 639,50 UNI, досягнувши найвищого рівня з липня 2025 року. На думку CryptoQuant, це свідчить про те, що ці рухи є стійким трендом, а не одноразовими транзакціями.

У дослідженні зазначається, що масштабний відтік токенів із бірж зазвичай вказує на два різні сценарії. Перший — це схильність інвесторів до довгострокового зберігання активів, а другий — перерозподіл активів перед потенційними масштабними розпродажами. Також було зазначено, що ціна UNI торгується поблизу позначки $3,99, а поточні рухи можуть свідчити про тактичні зміни на ринку.

CryptoQuant також наголосила, що виходи активів із бірж історично спостерігалися перед значними коливаннями цін. Зокрема, той факт, що 7-денна ковзна середня залишається високою, може свідчити про формування загального тренду на інституційному ринку.

Компанія заявила, що наступні 7–10 днів будуть вирішальними, а продовження висхідного тренду може свідчити про високу впевненість інвесторів і потенційну підтримку ціни. Водночас аналітики попередили, що розворот висхідного тренду може призвести до зміни ринкових настроїв.

Переглянути більше: "На фондових ринках Південної Кореї прокотилася хвиля альткоїнів: Bitcoin та Ethereum втратили лідерство"

#Альткоїни #Інвестування #Криптоактиви

Редактор: Альона Набок
Коментарі

Схоже

18/03/26 14:16 UTC-04

73% великих компаній готові інвестувати в криптовалюти — дослідження

Згідно з опитуванням, проведеним американською криптобіржею Coinbase та компанією EY-Parthenon серед 351 корпоративного інвестора, 73% планують збільшити свої вкладення в цифрові активи до кінця року, а 74% очікують зростання крипторинку протягом найближчих 12 місяців.

15/01/26 04:10 UTC-04

Американські акції падають на тлі зростання криптосектору та дорогоцінних металів

У середу, 14 січня, американські акції пішли на зниження, і всі основні індекси продемонстрували негативну динаміку. Акції не встигають за зростанням дорогоцінних металів — золото і срібло й надалі дорожчають, а крипторинок за добу додав 3,66 % — до $3,29 трлн.

11/11/25 17:30 UTC-04

61% компаній готові збільшити криптоінвестиції — Sygnum

Приблизно 73% компаній інвестують у криптовалюти, сподіваючись отримати високу прибутковість у майбутньому — незважаючи на жовтневе падіння крипторинку, коли були ліквідовані позиції трейдерів майже на $20 млрд. 55% респондентів розглядають криптовалюти як спосіб диверсифікувати інвестиційний портфель, а 39% учасників опитування цікаво вкладати у високоризикові активи.

25/09/25 00:57 UTC-04

Китайська компанія здійснила угоду з криптовалютою на $1 млрд

Великі світові компанії продовжують активно інтегрувати криптовалюти у свої казначейські стратегії. Поряд із біткоїном та ефіром, зростає інтерес і до альткоїнів, таких як XRP, Solana та BNB. Новим гравцем у цьому полі стала китайська компанія Jiuzi Holdings, зареєстрована на Nasdaq і працююча у сфері зарядної інфраструктури для електромобілів.