Visa та WeFi тестують ончейн-платежі
Переглянути більше: "Вперше в Японії! Біткоїн-біржа запускає кредитну картку"
Переглянути більше: "Вперше в Японії! Біткоїн-біржа запускає кредитну картку"
Найбільші світові платіжні системи — Visa, Mastercard та Stripe — вивчають можливість створення єдиної платформи для стейблкоїнів. Потенційним партнером проєкту може стати найбільша американська криптобіржа Coinbase, повідомляє CoinDesk із посиланням на джерела на ринку.
Компанія Tether оголосила про запуск першої у світі необанківської Visa-картки, прив’язаної до токенізованого золота XAUT (Tether Gold). Проєкт реалізовано у партнерстві з платформою цифрового банкінгу та інвестицій Fasset.
Японський фінансовий гігант SBI Group пропонує криптовалютні винагороди за щоденні витрати за допомогою нової картки Visa, яка конвертує бонусні бали у $BTC, $ETH або $XRP. У межах кампанії користувачам рівня Gold пропонується винагорода до 10%, тоді як стандартні користувачі можуть отримати до 2,5%.
Компанія Visa Inc зробила ще один крок у просуванні стейблкоїнів, запустивши розрахунки в USDC у США. Це означає, що американські емітенти та партнери-еквайєри тепер можуть проводити розрахунки з Visa у USDC від Circle — стейблкоїні, прив’язаному до долара США.
У Visa повідомили, що сервіс буде орієнтований на використання партнерами стейблкоїнів USDC та EURC. Зокрема, компанії зможуть поповнювати свої баланси Visa Direct цими токенами, уникаючи додаткової блокування сум у фіатній валюті. На боці отримувача коштів стейблкоїни конвертуватимуться у місцеву валюту.

