ЗМІ: Ledger відклала IPO на тлі нестабільного ринку
Компанія Ledger, яка займається виробництвом апаратних криптогаманців, перенесла IPO на невизначений термін через складну ринкову кон’юнктуру. Про це повідомляє CoinDesk із посиланням на власні джерела.
За словами одного з інсайдерів, французька компанія не подавала до U.S. Securities and Exchange Commission проєкт реєстраційної заяви за формою S-1. Конфіденційне подання документів зазвичай є першим офіційним етапом процесу виходу компанії на біржу.
Також повідомляється, що Ledger розглядає різні варіанти фінансування та має можливість залучення капіталу у приватному порядку.
Інформація про можливе проведення IPO компанією з’явилася у січні. Тоді виробника криптогаманців оцінили приблизно у $4 млрд — це майже втричі перевищувало показник 2023 року.
Консультантами угоди виступали великі банки, зокрема Goldman Sachs, Jefferies та Barclays.
У листопаді 2025 року генеральний директор Ledger Pascal Gauthier також згадував про можливий вихід компанії на біржу. Він зазначив, що на тлі зростання кількості хакерських атак виручка компанії перевищила «сотні мільйонів доларів».
Ledger — не перша криптокомпанія, яка відклала IPO у 2026 році. У березні ЗМІ повідомили про перенесення на невизначений термін аналогічних планів біржею Kraken. Представники платформи також послалися на складні ринкові умови.
Натомість кастодіальному сервісу BitGo вдалося успішно провести розміщення акцій. У січні компанія дебютувала на New York Stock Exchange.
Ймовірно, цей успіх став відлунням попереднього року. У 2025 році на біржу вийшли 11 криптокомпаній, які загалом залучили $14,6 млрд.
Нагадаємо, у березні 2026 року акціонери Gemini подали колективний позов проти криптобіржі. Позивачі звинувачують платформу, її засновників Tyler Winklevoss та Cameron Winklevoss, а також топменеджерів у введенні інвесторів в оману під час і після IPO.
Переглянути більше: "Перед вихідними кількість платежів у мережі XRP постійно падає. У чому причина?"
Українська
Русский
English

