Великий майнер назвав причину розпродажу видобутої криптовалюти
У компанії розповіли, що продали криптовалюту на відкритому ринку за стейблкоїни USDT за середньою ціною близько $68 000 за BTC, що забезпечило виручку приблизно $305 млн.
«Отримані кошти спрямовані на часткове погашення кредиту, забезпеченого біткоїнами. Рішення про продаж схвалене радою директорів після перегляду ринкових умов і в межах стратегії зі зниження боргового навантаження та оптимізації балансу», — пояснили представники Cango.
Також компанія оголосила, що збирається використовувати частину своєї майнінгової інфраструктури для завдань бізнесу, пов’язаного зі штучним інтелектом.
З урахуванням останнього продажу біткоїнів обсяг запасу Cango скоротився до 3 645 BTC, що відповідає 27-му місцю серед найбільших публічних корпоративних власників першої криптовалюти.
У 2025 році Cango увійшла до топ-3 найбільших компаній-майнерів за задіяною потужністю. Компанії належить понад 40 майнінгових ферм у Північній Америці, на Близькому Сході, у Південній Америці та Східній Африці.
Раніше аналітики компанії GoMinig заявили, що мережа Біткоїна вперше в історії увійшла в «епоху зетахеша», однак прибутковість майнінгових компаній при цьому різко знизилася.
Переглянути більше: "CoinShares: квантові обчислення зачеплять лише малу частину біткоїнів"
Українська
Русский
English

