Біткоїн-майнер Hut 8 оголосив про запуск чотирьох нових майданчиків у США
Майнінгова компанія Hut 8 повідомила про запуск чотирьох нових майданчиків у американських штатах Техас, Іллінойс та Луїзіана.
«Завдяки цьому кроку ми зможемо подвоїти масштаб нашої платформи та задовольнити зростаючий попит на енерговитратні сценарії використання», — заявив генеральний директор компанії Ашер Генута.
Відомо, що чинна платформа Hut 8 потужністю 1 гігаватт уже завантажена на 90%. Очікується, що нові потужності підтримуватимуть «енергоємні сценарії використання, які виходять за межі традиційного майнінгу біткоїнів», зокрема високопродуктивні обчислення, штучний інтелект та промислові застосування нового покоління.
Кожен із чотирьох нових майданчиків компанії буде підключений до регіональних енергомереж. Щоб запобігти майбутньому навантаженню на інфраструктуру, у Hut 8 планують завчасно укладати вигідні контракти на постачання електроенергії та скористатися «ефектом масштабу».
Майнер уже орендував землю, підписав договори на підключення до електромережі та нині займається фізичним будівництвом об’єктів. Після введення їх в експлуатацію загальна керована потужність Hut 8 перевищить 2,5 гігаватта.
Фінансувати запуск нових підприємств компанія планує за рахунок криптовалютних резервів, кредитів та коштів інвесторів. Наразі Hut 8 володіє понад 10 000 BTC загальною вартістю майже $1,2 млрд.
Переглянути більше: "Google став найбільшим акціонером біткойн-майнера TeraWulf"
Українська
Русский
English

