Phoenix Group запустила майнінговий центр потужністю 30 МВт в Ефіопії
Компанія Phoenix Group, акції якої котируються на біржі Абу-Дабі, ввела в експлуатацію центр для майнінгу біткоїнів потужністю 30 мегават у Аддис-Абебі, Ефіопія. Це — останній запущений об’єкт компанії в Африці.
У заяві, поширеній у четвер, Phoenix повідомила, що майданчик створено у співпраці з державною енергетичною компанією Ethiopian Electric Power у промисловому парку Боле Лемі.
Об’єкт площею 6 250 квадратних метрів додає близько 1,9 EH/s до глобальної майнінгової потужності Phoenix. За повідомленням компанії, він також зможе обслуговувати майбутні обчислювальні навантаження, включно з штучним інтелектом і високопродуктивними обчисленнями.
Раніше цього року Phoenix забезпечила собі майнінгові потужності в 52 МВт в Ефіопії, щоб довести загальний портфель у країні до 132 МВт. Згідно з графіком на той момент, потужність у 52 МВт мала розвиватися у дві фази:
-
Перша фаза передбачає розгортання 20 МВт потужності з приблизно 5 300 установками з повітряним охолодженням.
-
Друга фаза, завершення якої заплановано до кінця другого кварталу 2025 року, додасть ще 32 МВт із використанням гідроохолоджувальної технології.
Згідно з результатами Phoenix за третій квартал, компанія добула 305 BTC, зокрема 195 BTC шляхом самостійного майнінгу, що відповідає власному хешрейту близько 4,34 EH/s.
Станом на кінець вересня операційне казначейство компанії становило 682 BTC та понад 642 000 токенів SOL.
Phoenix повідомила, що очікує введення додаткових 62 МВт потужностей в Ефіопії та 44 МВт у Північній Америці для стимулювання зростання в четвертому кварталі. Ще 90 МВт заплановано підключити у 2026 році. Компанія прогнозує, що її власний хешрейт майнінгу досягне приблизно 13 EH/s на початку наступного року.
Переглянути більше: "Майнери MARA і Hut 8 збільшили прибуток та запаси біткоїна у третьому кварталі"
Українська
Русский
English

