З 9 жовтня майнери відправили на Binance 51 000 BTC на суму $5,6 млрд
За даними CryptoQuant, з 9 жовтня близько 51 000 біткоїнів було переведено з гаманців майнерів на Binance.
За цей період сума їхніх депозитів перевищила $5,6 млрд у BTC.
Різке зростання депозитів майнерів на криптобіржах вважається ведмежим сигналом для біткоїна, оскільки свідчить про те, що майнери розпродають частину своїх монет.
Цікаво, що лише місяць тому майнери накопичували біткоїни, попри зростання витрат і зниження маржі.
У жовтні зменшення щоденних комісій за транзакції у блокчейні біткоїна ще більше знизило доходи майнерів.
Крім того, у четвер ціна біткоїна впала нижче $110 000, опустившись до діапазону $108 000.
Втім, продають не лише майнери — на тлі ринкових потрясінь також відбувся значний відтік коштів із біржових біткоїн-фондів, який цього тижня перевищив $108 млн.
Попри це, оптимізм на крипторинку зберігається: трейдери біткоїн-опціонів інвестували понад $1,7 млрд у ставки на те, що до кінця року біткоїн перевищить $130 000.
На платформі Polymarket учасники також демонструють високий ентузіазм, оцінюючи ймовірність досягнення цієї ціни більш ніж у 50% до кінця року.
Переглянути більше: "Угода BlackRock і Nvidia підвищить ефективність майнінгу на 160%"
Українська
Русский
English

