Компанія Tether припиняє майнінг в Уругваї через високі витрати на електроенергію
Компанія Tether офіційно підтвердила, що припиняє майнінг криптовалют в Уругваї та звільняє 30 із 38 співробітників. Причина — надмірно високі витрати на електроенергію та неконкурентні тарифи.
Раніше компанія заявляла, що планує інвестувати $500 млн в економіку Уругваю. Ця сума включала будівництво трьох дата-центрів, яким потрібно близько 165 МВт електроенергії, а також парку вітрових та сонячних електростанцій. Для цього проєкту загалом необхідно було 300 МВт. Однак до того, як він став економічно невигідним, Tether вдалося інвестувати лише $100 млн із запланованої суми.
Тепер компанія більше не може фінансувати ініціативу, оскільки в поточних умовах вона не приносить достатнього доходу.
Інформація про наміри Tether вийти з майнінгового бізнесу просочилася в місцеві ЗМІ ще у вересні. Першим про це повідомило видання Telemundo, заявивши, що компанія припинила майнінг криптовалют і відмовилася від подальших планів в Уругваї. Це сталося після того, як Національне управління електростанцій та передачі електроенергії відключило живлення об’єктів компанії через несплату рахунку на суму $2 млн за травень.
Telemundo також повідомило, що в Tether були й інші борги на суму близько $2,8 млн у різних місцевих проєктах. Таким чином, загальна заборгованість нібито становила близько $4,8 млн без урахування штрафів та додаткових платежів.
У Tether спростували твердження, що компанія покинула Уругвай через борг у $4,8 млн. Заявлено, що ці новини не відображають реального стану справ, хоча наявність частини заборгованості підтверджується. Наразі місцева компанія, яка відповідає за управління майнінгом, веде переговори з урядом для вирішення проблеми.
Переглянути більше: "Місячне зростання ZEC на 125% збільшило доходи майнерів і хешрейт мережі Zcash"
Українська
Русский
English

