#binance #hype #zec #near
27/11/25 09:01 UTC-04

Компанія Tether припиняє майнінг в Уругваї через високі витрати на електроенергію

Компанія Tether офіційно підтвердила, що припиняє майнінг криптовалют в Уругваї та звільняє 30 із 38 співробітників. Причина — надмірно високі витрати на електроенергію та неконкурентні тарифи.

Раніше компанія заявляла, що планує інвестувати $500 млн в економіку Уругваю. Ця сума включала будівництво трьох дата-центрів, яким потрібно близько 165 МВт електроенергії, а також парку вітрових та сонячних електростанцій. Для цього проєкту загалом необхідно було 300 МВт. Однак до того, як він став економічно невигідним, Tether вдалося інвестувати лише $100 млн із запланованої суми.

Тепер компанія більше не може фінансувати ініціативу, оскільки в поточних умовах вона не приносить достатнього доходу.

Інформація про наміри Tether вийти з майнінгового бізнесу просочилася в місцеві ЗМІ ще у вересні. Першим про це повідомило видання Telemundo, заявивши, що компанія припинила майнінг криптовалют і відмовилася від подальших планів в Уругваї. Це сталося після того, як Національне управління електростанцій та передачі електроенергії відключило живлення об’єктів компанії через несплату рахунку на суму $2 млн за травень.

Telemundo також повідомило, що в Tether були й інші борги на суму близько $2,8 млн у різних місцевих проєктах. Таким чином, загальна заборгованість нібито становила близько $4,8 млн без урахування штрафів та додаткових платежів.

У Tether спростували твердження, що компанія покинула Уругвай через борг у $4,8 млн. Заявлено, що ці новини не відображають реального стану справ, хоча наявність частини заборгованості підтверджується. Наразі місцева компанія, яка відповідає за управління майнінгом, веде переговори з урядом для вирішення проблеми.

Переглянути більше: "Місячне зростання ZEC на 125% збільшило доходи майнерів і хешрейт мережі Zcash"

#Уругвай #Tether #Майнинг

Редактор: Альона Набок
Коментарі

Схоже

03/02/26 09:05 UTC-04

Tether випустила операційну систему для майнінгу біткоїнів

Емітент стейблкоїнів Tether випустив операційну систему з відкритим вихідним кодом для майнінгу біткоїнів. Mining OS від Tether є операційною платформою, яку можна масштабувати до промислових масштабів, що охоплюють різні географічні регіони.

11/06/26 16:01 UTC-04

Доходи майнерів біткоїна впали до рекордного мінімуму: чи втримається BTC вище $60 000?

Для майнерів останні місяці складаються непросто. Дохідність видобутку опустилася до мінімальних значень за всю історію спостережень, тоді як біткоїн продовжує коливатися біля рівня $60 000.

03/06/26 16:54 UTC-04

У травні доходи майнерів біткоїна досягли $1,08 млрд, але потім ціни різко обвалилися

У майнерів біткоїна нарешті з'явився привід для оптимізму: у травні їхні доходи продемонстрували найзначніше зростання за останні чотири місяці, вперше з січня перевищивши позначку в $1 млрд. Однак наразі позитивна динаміка різко сповільнилася, оскільки у вівторок ціна біткоїна опустилася нижче $66 000, а наступного дня відбулося лише незначне відновлення.