Mastercard запускає платежі з традиційних карт у стейблкоїні RLUSD
Як підкреслюється у спільній заяві компаній, це стане одним із перших випадків, коли регульований американський банк використовуватиме регульований стейблкоїн у відкритому блокчейні для фіатних розрахунків.
«Ми керуємося принциповим підходом до стейблкоїнів, надійним захистом споживачів, забезпеченням рівних умов для всіх учасників і повним дотриманням регуляторних вимог. Це дозволяє нам вже сьогодні надавати можливість платежів із традиційних карт за допомогою стейблкоїнів, а також досліджувати потенціал стейблкоїнів для майбутніх сценаріїв використання», — зазначила Шеррі Геймонд (Sherri Haymond), керівниця відділу цифрової комерціалізації Mastercard.
У заяві зазначається, що в найближчі місяці відбудеться інтеграція RLUSD у блокчейні XRPL у чинний процес розрахунків компаній Mastercard і WebBank.
Затримки пов’язані з необхідністю отримання регуляторних схвалень.
Стейблкоїн RLUSD було запущено наприкінці 2024 року. Нині його ринкова капіталізація перевищує $1 млрд.
У вересні повідомлялося про вихід стейблкоїна на африканський ринок.
Переглянути більше: "Ripple отримала стратегічні інвестиції у розмірі $500 млн від гігантів Волл-стріт"
Українська
Русский
English

