Morgan Stanley запустить торгівлю біткоїнами, ефіріумами та Solana
Інвестиційний банк та провайдер фінансових послуг Morgan Stanley оголосив про запуск торгівлі біткоїнами, ефіріумами та Solana (SOL).
Клієнти компанії зможуть купувати і продавати цифрові активи онлайн на брокерській платформі E*Trade. Запуск сервісу запланований на перше півріччя 2026 року у партнерстві з розробником криптовалютної інфраструктури Zerohash. Крім того, список монет може бути розширений — у ньому з’являться інші популярні активи, зокрема XRP (XRP) та BNB (BNB).
«Технологія блокчейн довела свою життєздатність і нікуди не зникне. Тому наші клієнти мають отримати доступ до оцифрованих активів, традиційних активів і криптовалют в єдиній екосистемі, до якої вони звикли», — сказав керівник відділу управління капіталом Morgan Stanley Джед Фінн.
Директор Zerohash Адам Берг підкреслив, що Morgan Stanley — не єдиний фінансовий гігант, який прагне надавати послуги, пов’язані з криптовалютами, і впроваджувати блокчейн-технології. За його словами, інтерес до цифрових активів проявляють практично всі великі американські банки й фінансові установи, що повинно стимулювати збільшення припливу капіталу на ринок монет і токенів.
Наразі Morgan Stanley обмежується криптовалютними деривативами. У 2021 році банк дав заможним клієнтам можливість інвестувати в біткоїн-фонди, а торік дозволив фінансовим радникам пропонувати купівлю паїв BTC-ETF, представлених на американському ринку.
Переглянути більше: "За рік кількість криптомільйонерів зросла на 40% до рекордних 240 000"
Українська
Русский
English

