#binance #hype #zec #near
11/03/26 02:20 UTC-04

Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) та Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) готують важливу угоду на користь криптовалют! Про це заявив голова SEC Пол Аткінс

Інше Інше
Інше Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) та Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) готують важливу угоду на користь криптовалют! Про це заявив голова SEC Пол Аткінс

На тлі триваючих у США зусиль щодо регулювання криптовалют голова Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) заявив, що агентство прагне підписати меморандум про взаєморозуміння з Комісією з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) щодо криптовалют.

Виступаючи на конференції FIA Global Clearing Markets Conference у Флориді, голова SEC Пол Аткінс натякнув на спільні дії з CFTC.

Аткінс оголосив, що SEC має намір підписати офіційний меморандум про взаєморозуміння (MOU) з CFTC, щоб посилити міжвідомчу співпрацю у сфері регулювання криптовалют.

Аткінс заявив, що епоха двосторонніх заходів із забезпечення дотримання законодавства завершилася. Натомість два відомства працюватимуть разом у межах чинних правових норм для досягнення спільної мети.

У цьому контексті Аткінс також додав, що доручив своїм співробітникам почати проводити спільні зустрічі з CFTC щодо питань застосування продуктів.

Відповідно, очікується, що меморандум про взаєморозуміння включатиме:

  • спільні рішення щодо застосування фінансових продуктів;
  • тлумачення правил;
  • рішення щодо заходів із забезпечення дотримання законодавства;
  • розслідування щодо регульованих компаній.

На цьому етапі Аткінс охарактеризував SEC і CFTC як споріднені організації, які регулюватимуть значну частину криптовалютної діяльності у США.

Він додав, що раніше ці два відомства конкурували за регуляторні повноваження щодо криптовалют, але тепер формалізують свою співпрацю через меморандум про взаєморозуміння.

Заяви Аткінса також відповідають стратегії президента США Дональда Трампа щодо перетворення США на світову столицю криптовалют.

Переглянути більше: "Sharplink зафіксувала річний збиток понад $730 млн на тлі падіння Ethereum"

#Комісія з цінних паперів США #криптовалюти

Редактор: Переїденко Ігор
Коментарі

Схоже

18/04/26 03:12 UTC-04

Комісія з цінних паперів і бірж США (SEC) надала новий офіційний дозвіл на використання криптовалют

Комісія з цінних паперів і бірж США офіційно схвалила пропозицію щодо зміни правил, подану Нью-Йоркська фондова біржа, яка спрямована на створення нового механізму торгівлі «токенізованими цінними паперами».

11/06/26 19:41 UTC-04

Японія прирівняла криптовалюти до цінних паперів

Японія схвалила масштабну реформу крипторегулювання: законопроєкт №57 пройшов комітет нижньої палати парламенту 10 червня 2026 року, пленарне засідання — 11 червня, і того ж дня був переданий до верхньої палати. Документ вносить зміни одразу до двох ключових законів — про фінансові інструменти та біржі і про платіжні послуги.

10/06/26 00:09 UTC-04

Біткоїн і золото падають разом, оскільки ставка на підвищення відсоткових ставок б’є по всіх захисних активах

У середу $BTC торгувався на рівні $61 233, знизившись на 3% за 24 години і на 6,9% за тиждень, тоді як золото впало на 2% — нижче $4 200 за унцію. Ринок закладає в ціни вищі відсоткові ставки і карає такі активи, як біткоїн і криптовалюти, які не приносять дохідності.

04/06/26 15:50 UTC-04

Morgan Stanley відкриє ШІ-агентам доступ до управління активами на $1,2 трлн

Американський інвестиційний банк Morgan Stanley оголосив про намір відкрити свої платформи адміністрування акціонерних програм для зовнішніх ШІ-агентів, пише CNBC. Рішення охопить бізнес-напрям, через який компанія залучила активи на $1,2 трлн, і стане одним із перших прикладів, коли великий банк Волл-стріт дозволяє автономним системам штучного інтелекту безпосередньо взаємодіяти зі своєю інфраструктурою.