Комісія з цінних паперів і бірж (SEC) та Комісія з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) готують важливу угоду на користь криптовалют! Про це заявив голова SEC Пол Аткінс
На тлі триваючих у США зусиль щодо регулювання криптовалют голова Комісії з цінних паперів і бірж (SEC) заявив, що агентство прагне підписати меморандум про взаєморозуміння з Комісією з торгівлі товарними ф’ючерсами (CFTC) щодо криптовалют.
Виступаючи на конференції FIA Global Clearing Markets Conference у Флориді, голова SEC Пол Аткінс натякнув на спільні дії з CFTC.
Аткінс оголосив, що SEC має намір підписати офіційний меморандум про взаєморозуміння (MOU) з CFTC, щоб посилити міжвідомчу співпрацю у сфері регулювання криптовалют.
Аткінс заявив, що епоха двосторонніх заходів із забезпечення дотримання законодавства завершилася. Натомість два відомства працюватимуть разом у межах чинних правових норм для досягнення спільної мети.
У цьому контексті Аткінс також додав, що доручив своїм співробітникам почати проводити спільні зустрічі з CFTC щодо питань застосування продуктів.
Відповідно, очікується, що меморандум про взаєморозуміння включатиме:
- спільні рішення щодо застосування фінансових продуктів;
- тлумачення правил;
- рішення щодо заходів із забезпечення дотримання законодавства;
- розслідування щодо регульованих компаній.
На цьому етапі Аткінс охарактеризував SEC і CFTC як споріднені організації, які регулюватимуть значну частину криптовалютної діяльності у США.
Він додав, що раніше ці два відомства конкурували за регуляторні повноваження щодо криптовалют, але тепер формалізують свою співпрацю через меморандум про взаєморозуміння.
Заяви Аткінса також відповідають стратегії президента США Дональда Трампа щодо перетворення США на світову столицю криптовалют.
Переглянути більше: "Sharplink зафіксувала річний збиток понад $730 млн на тлі падіння Ethereum"
Українська
Русский
English

