Власники біткоїна зазнають збитків 30 днів поспіль уперше з жовтня 2023 року
Згідно з даними CryptoQuant, уперше з жовтня 2023 року власники біткоїна зазнають збитків 30 днів поспіль.
«Власники BTC несуть збитки протягом 30 днів, починаючи з кінця грудня, уперше з жовтня 2023 року», — заявив керівник аналітичного відділу компанії Хуліо Морено.
Показник реалізованого прибутку та збитків за останні 30 днів опустився нижче нуля, що свідчить про те, що монети, переміщені в мережі протягом місяця, були продані за ціною нижчою від собівартості.
Показник реалізованого прибутку/збитку відображає чистий прибуток або збиток, отриманий усіма власниками, які витрачають монети, зазначили в CryptoQuant. Від’ємне значення не обов’язково означає зниження курсу, а радше вказує на посилення тиску з боку продавців через власників, які придбали активи за вищою ціною.
На тлі зростаючої напруженості навколо Гренландії спотові біткоїн-ETF перервали серію припливу коштів, яка тривала чотири дні. У понеділок емітенти ETF повідомили про відтік у розмірі $394,7 млн.
Тим часом золото демонструє нові рекорди. У вівторок спотова ціна на дорогоцінний метал досягла історичного максимуму $4701,23. Срібло також не відстає й торгується поблизу історичних максимумів, ненадовго піднявшись до $94,72 за унцію.
Переглянути більше: "Стівен Маккларг склав прогноз курсу XRP на 2026 рік"
Українська
Русский
English

