Генеральний директор Bitwise оцінює поточний стан біткоїна та альткоїнів: «Ефіріум очолить вихід із ведмежого ринку»
Метті Хоуган, головний інвестиційний директор Bitwise, в недавньому інтерв’ю заявив, що нещодавня волатильність на криптовалютному ринку, замість того щоб відлякати інституційних інвесторів, надала їм «можливість для входу», на яку вони так довго чекали.
Хоуган стверджує, що організації готуються надолужити втрачені можливості 2024 і 2025 років завдяки цій корекції.
За словами Хоугана, тоді як приватні інвестори втрачають надію під час різких спадів на ринку (наприклад, коли індекс страху та жадібності опускається до рівня близько 5), інституційні інвестори розглядають цей процес у горизонті 5–10 років. Зазначивши, що інституційним інвесторам зазвичай потрібно близько восьми зустрічей, щоб ухвалити рішення щодо розподілу коштів у певний актив, Хоуган сказав:
«Цей процес не рухається зі швидкістю Twitter, він рухається зі швидкістю інституційних інвесторів».
Представник Bitwise прогнозує, що з часом обсяг активів у біткоїн-ETF досягне $1 трлн.
Він зазначив, що за нинішніх ринкових умов інституційні інвестори перебувають у позиції «маржинальних покупців», і, ймовірно, ціни навряд чи опустяться значно нижче поточних рівнів.
В інтерв’ю Хоуган також торкнувся інших активів, окрім біткоїна, зазначивши, що інституційні інвестори дотримуються «максимально оптимістичного» підходу, особливо щодо токенізації та технологій стейблкоїнів. Стратегічні кроки таких гігантів, як BlackRock, стосовно Uniswap, а також їхні плани токенізувати всі свої ETF протягом наступних 3–12 місяців, вважаються одним із найсильніших сигналів для майбутнього сектору.
Хоуган порівняв нещодавній зсув у концепції Ethereum, орієнтований на «рівень 1», із поверненням Стіва Джобса до Apple, припустивши, що це може вивести актив із ведмежого ринку.
Переглянути більше: "Біткоїн відновився, але аналітик назвав рівень, який визначить долю BTC у разі нового падіння"
Українська
Русский
English

