Макроаналітик: механізми, що підживлювали зростання біткоїна, вичерпали себе
Фінансові аналітики вивчають, у якому напрямку рухатиметься біткоїн після того, як вийде з поточного низхідного тренду.
Макроекономічний інвестиційний аналітик Джим Б’янко вважає, що якщо біткоїн не вийде на нові рейки, він ризикує залишитися на узбіччі фінансового світу без каталізаторів, здатних підтримати майбутнє зростання його ціни.
Б’янко пояснив, що ринки поводяться як механізми дисконтування, тобто вони оцінюють сценарії задовго до того, як відбудуться події. На його думку, рух, який підняв біткоїн з $25,000 до $126,000, був «раллі TradFi», яке завершилося. Зростання BTC до нових рекордів минулого року було частиною «зомбі-раллі», оскільки, як він вважає, «розумні гроші» почали залишати криптовалюту з грудня 2024 року.
Згідно з його позицією, це пояснює, чому біткоїн навіть на тлі позитивних новин не зміг знову зміцнитися, хоча регулювання криптовалют обговорюється за підтримки адміністрації Трампа.
Walmart приймає криптовалюту? Гарні новини, але вони вже враховані в ціні кілька місяців тому. Навіть старі кореляції — знецінення долара та акції технологічних компаній — руйнуються. Ринок обнулив історію з «впровадженням» криптовалюти. Зима триватиме доти, доки не з’явиться нова концепція, яка може бути пов’язана із заміною фінансових інститутів повністю незалежними криптосервісами.
Наступний етап — це створення альтернативної фінансової системи (BTC/DeFi/стабільні криптовалюти), яка зробить традиційні фінансові інструменти неактуальними, — підсумував експерт.
Думка по-своєму зрозуміла, але полемічна. Річ у тім, що біткоїн давно використовується як засіб збереження вартості, який, якщо й обмінюється на фіатні валюти, то для значних покупок, а не для походу в ресторан, супермаркет чи кав’ярню.
Саме тому рішення для швидких платежів, зокрема Lightning Network, поки що не користуються великою популярністю. Крім того, так звані смарт-мани якраз активно накопичують BTC на просіданнях, розуміючи його фундаментальні переваги.
Спекулянти, безсумнівно, вийшли з криптовалют, проводячи маніпуляції на ринку золота та срібла, які також перейшли у серйозну корекцію. За їхнім пампом послідував очікуваний дамп.
Переглянути більше: "Падіння біткоїна зробило інвестиції в ETF невигідними — CryptoQuant"
Українська
Русский
English

