#binance #hype #zec #near
05/11/25 07:03 UTC-04

Аналітики Wintermute назвали причину падіння крипторинку

За даними експертів, із двох основних джерел припливу капіталу на крипторинок — ETF і емісії стейблкоїнів — наразі активним залишається лише ETF. Загальна пропозиція стейблкоїнів з початку року зросла на $100 млрд (+50%), тоді як припливи в ETF зупинилися на рівні $150 млрд.

Колишня модель зростання крипторинку, заснована на запуску біржових фондів та інституційних інвестиціях, перестала працювати.
Інвестори переключили свою увагу на акції, штучний інтелект і ринки прогнозів.

«Традиційний чотирирічний цикл біткоїна більше не пояснює поведінку ринку.
Динаміка халвінгів втратила значення, а головним фактором руху цін стала ліквідність», — зазначили аналітики Wintermute.

Попри це, структура крипторинку залишається стійкою: волатильність помірна, а обсяг пропозиції на централізованих біржах обмежений.
У короткостроковій перспективі не варто очікувати на відновлення сталого зростання — котирування провідних криптоактивів, імовірно, перебуватимуть у вузькому діапазоні, підсумували у Wintermute.

Раніше голова правління BitMine і співзасновник Fundstrat Том Лі (Tom Lee) звернув увагу на те, що цикл крипторинку став довшим.
Попри поточне падіння котирувань, на його думку, основні криптовалюти ще можуть розпочати ралі до кінця року.

Переглянути більше: "Глава BitMine дав прогноз щодо перспектив крипторинку на найближчий час"

Редактор: Переїденко Ігор
Коментарі

Схоже