Біткоїн-кит відновив активність і перевів на Binance 3003 BTC
Популярний криптокит «19D5» останні два дні суттєво активізувався у мережі. Раніше він продав чималу кількість біткоїнів (BTC), щоб придбати ефіріум (ETH), а також відкрив агресивні короткі позиції на платформі Hyperliquid.
За 48 годин кит перевів понад 3003 BTC на суму близько $335 млн на біржу Binance, яку часто використовують для великих транзакцій. Крім того, 651 BTC були відправлені на Hyperliquid, де 19D5 продовжує утримувати коротку позицію вартістю $140 млн.
Колись цей кит володів понад 100 000 BTC, а тепер — близько 39 000 BTC, що оцінюється приблизно у $4,25 млрд. Аналітики CryptoQuant зазначають, що дії цього трейдера є унікальними та впливовими, оскільки вони часто впливають на короткострокову динаміку ринку.
За даними Lookonchain, ще один досвідчений трейдер із гаманцем 0xdDc7, який може похвалитися 80% прибутковістю та балансом $8,7 млн, також відкрив велику коротку позицію на Hyperliquid.
Учора він перевів на платформу 3 млн USDC і відкрив коротку позицію з кредитним плечем 40x на суму $31,8 млн (291 BTC). Цей трейдер має підтверджений досвід успішних високоризикових угод на Hyperliquid — їх було понад 20, і всі завершилися з високим прибутком.
Аналітики VanEck Research вважають, що домінування ведмежих настроїв є природною частиною ширшого циклу зростання біткоїна. Поточне жовтневе зниження вони розглядають як «середньоцилову перезавантаження, викликану ліквідністю», а не як початок ведмежого ринку.
Переглянути більше: "Користувачі Polymarket оцінили ймовірність досягнення XRP рівня $4"
Українська
Русский
English

