Трейдери прогнозують продовження розпродажу біткоїна
Трейдери на ринках прогнозів дедалі частіше роблять ставки на те, що корекція біткоїна ще далека від завершення, навіть після того, як цього тижня криптовалюта впала до району $65 000 на тлі зростаючого тиску через відтік коштів із ETF та ослаблення інституційного попиту.
На платформі Kalshi трейдери наразі оцінюють імовірність падіння біткоїна нижче $55 000 цього року в 66%, а ймовірність зниження нижче $50 000 — у 50%. Також вони дають 31% імовірності того, що ціна може опуститися навіть нижче $40 000.
Джерело: Kalshi.
Трейдери на Polymarket дотримуються схожої думки. Контракти на платформі вказують приблизно на 67% імовірність падіння біткоїна нижче $55 000 цього року та більш ніж 50% імовірність зниження нижче $50 000.
На платформі Polymarket трейдери тепер оцінюють шанси біткоїна випередити золото у 2026 році лише у 30%. Золото знизилося приблизно на 1,5% за останній місяць, але за рік зросло на 33%, тоді як BTC за той самий період впав приблизно на 37%.
Це відбувається на тлі зниження інтересу інституційних інвесторів до головної криптовалюти. За даними SoSoValue, інвестори вивели $2,4 млрд з американських Bitcoin ETF у травні та ще близько $1 млрд протягом перших двох торгових днів червня. Таким чином, рекордний відтік капіталу триває.
Тим часом аналітики K33 Research вважають, що біткоїн також програє боротьбу за увагу інвесторів акціям компаній, пов'язаних зі штучним інтелектом. У своєму звіті компанія зазначила, що багато інвесторів вважають альтернативні витрати на утримання BTC надто високими, тоді як компанії зі сфери ШІ продовжують демонструвати стрімке зростання, а провідні фондові індекси наближаються до рекордних максимумів.
«Значна частина ринку вважає альтернативні витрати на утримання BTC надто високими, тоді як усе, що пов'язане зі штучним інтелектом, стрімко зростає», — написав аналітик K33 Ветле Лунде.
Попри те, що K33 і надалі вважає біткоїн недооціненим щодо акцій у довгостроковій перспективі, ринки прогнозів свідчать про те, що трейдери дедалі більше готуються до подальшого зниження цін перед початком відновлення.
Водночас капітал, схоже, не залишає крипторинок повністю. Натомість він дедалі активніше перетікає у цифрові долари.
Стейблкоїни Tether (USDT) та USD Coin (USDC) збільшили свою частку ринку під час падіння біткоїна до $66 000. Це свідчить про те, що трейдери виводять кошти в захисні активи та очікують кращих можливостей для входу, а не поспішають купувати на просадці.
Переглянути більше: "Ціна XRP впала нижче $1,22 на тлі погіршення ринкових настроїв"
Українська
Русский
English

