Згідно з даними блокчейну, казначейська компанія Ethereum, Bitmine, заблокувала тисячі ETH
Переглянути більше: "Morgan Stanley пояснює п’ять причин, чому компанія дотримується оптимістичного прогнозу щодо криптовалют"
Переглянути більше: "Morgan Stanley пояснює п’ять причин, чому компанія дотримується оптимістичного прогнозу щодо криптовалют"
Згідно з даними, компанія Strategy, очолювана Майклом Сейлором, зазнала загальних збитків на понад $12,4 млрд за своїм портфелем біткоїнів, тоді як компанія BitMine, очолювана Томом Лі, втратила понад $10 млрд за своїм портфелем Ethereum.
Акції компанії, очолюваної Томом Лі, у середу впали ще на 5,9%, опустившись нижче $17 і збільшивши падіння до 28% з початку травня. Зараз акції впали нижче лютневих мінімумів до найнижчого рівня відтоді, як компанія оголосила про перехід на казначейську стратегію Ethereum у 2025 році.
BitMine Immersion Technologies, найбільший корпоративний власник Ethereum, подала до U.S. Securities and Exchange Commission заявку на публічне розміщення 3 млн безстрокових привілейованих акцій серії A.
Bitmine, публічна компанія, відома своєю інвестиційною стратегією, орієнтованою на Ethereum, суттєво збільшила свої запаси Ethereum завдяки новим придбанням протягом останнього тижня. Згідно із заявою компанії, минулого тижня Bitmine придбала 26 497 ETH на суму приблизно $53,07 млн.
Компанія BitMine за останній тиждень придбала 111 942 $ETH. Про це заявив її глава Том Лі. За його словами, компанія розглядає падіння Ethereum нижче $2200 як «привабливу можливість» для накопичення активу.

