Біткоїн впав нижче $70 000 вперше за 2 місяці
Біткоїн опустився нижче позначки $70 000 вперше майже за два місяці на тлі побоювань щодо конфлікту між США та Іраном, а також рідкісного продажу монет компанією Strategy. Про це повідомляє Bloomberg.
Під час ранкових європейських торгів біткоїн подешевшав більш ніж на 3,5%, досягнувши рівня $69 796, що стало найнижчим показником із 7 квітня. Цифрові активи загалом демонстрували спад: також знизилися в ціні Ether, Solana та інші токени. На момент підготовки матеріалу BTC повернувся вище $70 000, проте залишався під тиском.
«Геополітична невизначеність у поєднанні із занепокоєнням щодо балансу Strategy чинять значний тиск на біткоїн», — заявила співзасновниця Orbit Markets Керолайн Морон.
У понеділок компанія Strategy під керівництвом Майкла Сейлора розкрила інформацію про свій перший продаж біткоїнів із кінця 2022 року, реалізувавши монети приблизно на $2,5 млн.
Ще однією загрозою для біткоїна стали біржові фонди (ETF), які раніше сприяли його зростанню після запуску понад два роки тому.
Спотові біткоїн-ETF у США зафіксували рекордну серію з 11 послідовних торгових днів чистого відтоку коштів. За цей період інвестори вивели майже $3,5 млрд, свідчать дані Bloomberg.
«Підтверджене закриття дня або тижня нижче $70 000 означатиме структурну зміну ринку, а не просто реакцію на новинні заголовки», — зазначив керівник відділу торгівлі деривативами в Азійсько-Тихоокеанському регіоні FalconX Шон Макналті.
Переглянути більше: "Падіння біткоїна триває! Чи буде пробито рівень підтримки $70 000?"
Українська
Русский
English

