ETH-ETF зафіксували найбільший денний відтік коштів у розмірі $465 млн
У понеділок американські біржові фонди на основі Ethereum (ETH) зафіксували найбільший відтік коштів із моменту запуску в липні 2024 року — $465,1 млн за один день.
Із фонду ETHA від BlackRock інвестори вивели понад $375 млн. Також спостерігався відтік із фондів FETH від Fidelity, ETHE та Ethereum Mini Trust від Grayscale.
Цікаво, що цей масовий відтік коштів відбувся після періоду рекордного тижневого припливу капіталу останніми тижнями: $2,2 млрд — у другий тиждень липня, $1,9 млрд — у третій, і $154,3 млн — на минулому тижні.
«І хоча це може свідчити про короткострокову фіксацію прибутку після недавнього зростання ETH, це не обов’язково вказує на зниження інституційного попиту — особливо з урахуванням рекордного липневого припливу в сектор у $5,4 млрд і накопичення ефіру великими корпораціями», — зазначив директор LVRG Research Нік Рак.
За останні 24 години Ethereum подорожчав на 4,1% і на момент написання статті торгувався на рівні $3675, відновившись після падіння у вихідні.
Переглянути більше: "Біткоїн ненадовго впав нижче $113 000 після анонсу Трампом нових мит"
Українська
Русский
English

