Ethereum Foundation направила в стейкінг ще $46,64 млн в ефірі
Ethereum Foundation надіслала чергову партію монет на зберігання. За даними Arkham, 3 квітня організація направила в стейкінг ефіру на суму $46,64 млн.
Тепер загальний обсяг заблокованих фондом коштів досягнув позначки $96,59 млн.

Джерело: Arkham.
Зміна казначейської політики
Про плани перевести частину резервів у стейкінг представники фонду заявили ще 24 лютого. Загалом Ethereum Foundation має намір делегувати 70 000 монет.
Перша транзакція в рамках цієї стратегії пройшла 24 лютого і склала 2016 $ETH.
Спільнота позитивно сприйняла ці дії, підкресливши, що тепер організація змушує Ethereum ($ETH) працювати на безпеку мережі, а не створює тиск з боку продавців, що зазвичай негативно позначається на котируваннях.
Попередній переведення коштів у стейкінг на ~$46 млн організація провела 30 березня. Отримані у вигляді винагород монети планують розподілити по трьох ключових напрямках.
Кошти підуть на технічну розробку основного протоколу.
Доходи направлять на грантову підтримку спільноти.
Фонд забезпечить фінансування поточних досліджень, необхідних для розвитку екосистеми.
Інституційний інтерес до валідації
Ethereum Foundation не єдиний великий гравець, який збільшує свою присутність у стейкінгу. 25 березня 2026 року компанія Bitmine представила власну платформу для блокування ефіру під назвою MAVAN.
За внутрішніми даними корпорації, на 24 березня обсяг активів, які Bitmine вже заблокувала в мережі, склав близько 3,142 млн $ETH.
Переглянути більше: "Bittensor виходить з діапазону та тягне за собою ріст ІІ-токенів"
Українська
Русский
English

