Інвестори повертаються в біткоїн: приплив у BTC-ETF склав $553 млн
У четвер, 11 вересня, сукупний денний чистий приплив коштів у біткоїн-фонди досяг $552,78 млн, оскільки інституційні інвестори знову повертаються до флагманського активу.
Згідно з даними SoSoValue, найбільший чистий приплив коштів спостерігався у IBIT від BlackRock — $366,2 млн, за ним йде FBTC від Fidelity із $134,7 млн. BITB від Bitwise отримав від інвесторів близько $40,43 млн, а фонди від VanEck, Invesco та Franklin Templeton також залучили капітал.
Біткоїн-ETF фіксують позитивний приплив уже четвертий день поспіль. За цей час у сукупності вони залучили майже $1,7 млрд.
Інституційні потоки свідчать про повернення капіталу в біткоїн, що відображає як макроекономічну стабільність, так і прагнення зайняти позицію перед рішенням ФРС щодо процентної ставки. «Значний приплив коштів в ETF вказує на відновлення довіри та перевагу ліквідності в BTC», — сказав Вінсент Лю, ІТ-директор Kronos Research.
У серпні відтік коштів із спотових біткоїн-ETF склав $751 млн, що стало третім найгіршим показником з моменту їхнього дебюту у січні 2024 року. При цьому ETH-ETF показали другий найкращий результат за місяць, зафіксувавши приплив $3,87 млрд. А от у перші п’ять днів вересня спостерігався відтік коштів зі спотових ефірних ETF, але згодом він змінився чистим припливом. У четвер приплив коштів у фонди ETH склав близько $113,12 млн.
Переглянути більше: "Tether запустить американський стейблкоїн для резидентів США"
Українська
Русский
English

