#binance #hype #zec #near
11/05/26 06:49 UTC-04

Біткоїн-ETF від Morgan Stanley завершив перший місяць без жодного відтоку коштів

Спотовий біткоїн-ETF від Morgan Stanley (MSBT) за перший місяць роботи не зафіксував жодного дня чистого відтоку коштів. Це найкращий результат серед конкурентів за аналогічний період.


Джерело: SoSoValue.

Фонд був запущений 8 квітня. У перший день приплив коштів склав $30,6 млн при обсязі торгів у $34 млн. Аналітик Bloomberg Ерік Балчунас відніс цей дебют до 1% найуспішніших запусків ETF в історії. Водночас у день запуску інструмента весь сегмент зафіксував чистий відтік у розмірі $94 млн.

До середини травня щоденні надходження в MSBT знизилися з десятків мільйонів до кількох мільйонів доларів, однак показник жодного разу не перейшов у негативну зону. Інші великі гравці — IBIT від BlackRock і FBTC від Fidelity — періодично стикалися з відтоком капіталу.

Головним фактором успіху стала комісія у розмірі 0,14% річних — найнижча на ринку США. Для інституційних інвесторів різниця у 0,11% порівняно з IBIT означає економію приблизно $1,1 млн на кожен вкладений мільярд доларів.

За перші шість торгових днів MSBT залучив $103 млн — більше, ніж BTCW від WisdomTree, який торгується з січня.

Керівниця напряму цифрових активів Morgan Stanley Емі Ольденбург зазначила, що майже весь капітал забезпечили роздрібні інвестори. Банк поки що не відкрив повноцінний доступ до інструмента для своїх 16 000 фінансових консультантів, які управляють активами на суму $9,3 трлн.

Балчунас прогнозує, що обсяг активів під управлінням MSBT у перший рік може досягти $5 млрд. Для цього банку необхідно підключити до продажу фонду консультантів свого підрозділу з управління капіталом.

Нагадаємо, у березні Morgan Stanley подав до SEC заявку за формою S-1 на запуск спотового біткоїн-ETF.

 

Переглянути більше: "Bitcoin стабілізується поблизу $81k на тлі напруженості з Іраном"

#Біткоін (BTC) #ETF #Morgan Stanley

Редактор: Альона Набок
Коментарі

Схоже

16/04/26 03:06 UTC-04

Притік капіталу в біткоїн-ETF від Morgan Stanley перевищив $103 млн

Новий біткоїн-фонд від Morgan Stanley продемонстрував стрімке зростання, випередивши за обсягом чистого притоку капіталу продукт WisdomTree всього за 8 днів після виходу на біржу. Згідно зі звітом Farside Investors, минулої середи інвестори вклали у фонд Morgan Stanley $19,3 млн. У результаті сукупний обсяг чистих надходжень досяг $103 млн. Для порівняння, фонд WBTC від WisdomTree, який працює з січня 2024 року, за весь час свого існування залучив лише $86 млн.

10/04/26 05:03 UTC-04

Біткоїн-ETF Morgan Stanley залучив $32 млн у перший день торгів

Новий спотовий біржовий фонд Morgan Stanley Bitcoin Trust (MSBT), паї якого прив’язані до курсу біткоїна, залучив близько $32 млн у перший день торгів на біржі NYSE Arca. Обсяг торгів перевищив 1,6 млн акцій. Аналітик Bloomberg з ETF Eric Balchunas оцінив дебют MSBT як один із найсильніших запусків криптовалютних спотових біржових фондів (ETF). За його оцінкою, фонд Morgan Stanley увійшов до 1% найуспішніших ETF за динамікою перших днів торгів.

28/03/26 04:05 UTC-04

Morgan Stanley виходить на ринок біткоїн-ETF із рекордно низькою комісією

Morgan Stanley планує встановити комісію для свого підготовлюваного до запуску спотового біткоїн-ETF на рівні 14 базисних пунктів. Це трохи нижче за поточні недорогі варіанти аналогічних продуктів, згідно з оновленою заявкою до SEC. Такий крок може започаткувати новий етап боротьби за клієнтів через зниження комісій серед існуючих фондів.

10/06/26 01:04 UTC-04

Біткоїн-ETF сьогодні не більші, ніж тоді, коли Трамп переміг на виборах

Загальна доларова вартість чистих активів 11 спотових ETF становила $77,58 млрд станом на 9 червня. Це той самий рівень, який спостерігався відразу після того, як президент Дональд Трамп переміг на президентських виборах на початку листопада 2024 року.