NYSE включила до лістингу спотовий біткоїн-ETF від Morgan Stanley
- Ерік Балчунас анонсував запуск спотового біткоїн-ETF від Morgan Stanley найближчим часом.
- Банк подав заявку в січні 2026 року.
- До цього він лише пропонував окремим клієнтам інвестувати в акції інших ETF на базі біткоїна.
Нью-Йоркська фондова біржа (NYSE) провела лістинг фонду Morgan Stanley Bitcoin Trust. Зазвичай це означає, що продукт перебуває на фінальній стадії та готується до запуску.
Про це повідомив аналітик Bloomberg Intelligence Ерік Балчунас:
Morgan Stanley Bitcoin ETF $MSBT got an official listing announcement from NYSE, that typically means launch imminent.
Нагадаємо, інвестиційний банк Morgan Stanley подав заявку на реєстрацію спотових ETF на базі біткоїна та Solana на початку січня 2026 року. Це перший великий банк, який настільки відкрито продемонстрував інтерес до цього сектору.
За словами Балчунаса, лістинг продукту на NYSE свідчить про те, що його запуск відбудеться найближчим часом. Тікер фонду — MSBT. Торгівля здійснюватиметься на платформі NYSE Arca.
Експерт також зазначив, що, ймовірно, комісія за управління активами становитиме 0,24%, що трохи нижче, ніж у iShares Bitcoin Trust від компанії BlackRock. Наразі це найбільший спотовий біткоїн-ETF.
Балчунас вважає, що Morgan Stanley може тимчасово знизити комісію, щоб стимулювати приплив капіталу. Для порівняння, у IBIT вона становить 0,25%.
Варто зазначити, що великі інвестиційні компанії тривалий час не дозволяли клієнтам інвестувати у спотові біткоїн-ETF через власну інфраструктуру. Morgan Stanley став одним із перших банків, який запропонував таку можливість.
Новина про те, що його брокери почнуть пропонувати ці продукти окремим клієнтам, з’явилася у серпні 2024 року — через сім місяців після запуску відповідних ETF. Тепер банк, очевидно, прагне самостійно акумулювати капітал у цьому секторі.
Переглянути більше: "Чому завершення конфлікту на Близькому Сході не врятує Ethereum?"
Українська
Русский
English

