SpaceX переводить ще $134 млн у біткоїни на нові гаманці
Згідно з даними Arkham Intelligence, аерокосмічна компанія Ілона Маска SpaceX у п’ятницю здійснила переказ біткоїнів на суму 133,7 мільйона доларів. Це вже другий великий переказ менш ніж за тиждень.
У вівторок SpaceX перевела близько 268,5 мільйона доларів у BTC, що стало першим значним переказом із липня. За даними Arkham, компанія наразі володіє приблизно 6970 біткоїнами загальною вартістю близько 770 мільйонів доларів.
Деякі аналітики припускають, що SpaceX просто консолідує свої біткоїн-активи, переміщуючи їх зі старих адрес гаманців на нові, більш захищені.
У середині 2022 року, за повідомленнями, SpaceX скоротила свої запаси біткоїнів приблизно на 70%, ймовірно, через ринковий шок, спричинений крахом Terra-Luna та банкрутством FTX. Відтоді, за даними Arkham, компанія не здійснювала нових придбань BTC.
Інша компанія Маска, Tesla, також продала більшу частину своїх біткоїн-активів у 2022 році. Наразі, за даними Arkham, Tesla володіє 11 509 BTC загальною вартістю близько 1,24 мільярда доларів.
Переглянути більше: "Ліквідність біткоїна на ринку досягла мінімуму за шість років"
Українська
Русский
English

