Згідно із заявою біржі, комісійні збори за транзакції з усіма цифровими активами, представленими на платформі, були знижені майже до нуля.
Відповідно до нової моделі ціноутворення, користувачі платитимуть 0% комісії за спотові угоди, а за угоди типу «тейкер» стягуватиметься лише 0,02%. Мейкер-ордера — це угоди, які додають ліквідність до книги ордерів, тоді як тейкер-ордера — це угоди, що миттєво виконують уже наявні ордери та зменшують ліквідність.
Стівен Грегорі зазначив:
«Американські криптоінвестори вже давно платять високі комісії. Ми демонструємо, що регульована платформа може бути і найбільш економічно вигідною».
Цей крок може чинити тиск на конкурентні біржі, особливо у США. Наприклад, на Coinbase комісії за транзакції змінюються залежно від розміру угоди, що робить витрати вищими для дрібних інвесторів. Загалом криптобіржі часто критикують за вищі комісії порівняно з традиційними брокерськими компаніями.
Заснована у 2019 році, Binance.US значно поступається глобальній Binance за обсягами торгів. Згідно з останніми даними, щоденний обсяг торгів на платформі залишається обмеженим.
Зростання біржі сповільнилося після позову, поданого SEC у 2023 році. Однак після закриття справи та відновлення операцій у доларах США компанія прагне зміцнити свої позиції на ринку завдяки новій політиці комісій.