Чанпен Чжао закликав повернути Binance на ринок США
У розмові з інвестором Ентоні Помпліано (Anthony Pompliano) засновник Binance Чанпен Чжао (CZ) заявив, що нинішня адміністрація Білого дому підтримує цифрові активи. Він назвав уряд США одним із найвпливовіших у світі, похваливши його за використання та просування криптовалют.
Попри те, що Binance є найбільшою криптобіржею у світі, наразі вона працює за межами США, зазначив Чжао. За його словами, компанія готова зробити свій внесок у розвиток американської криптоіндустрії.
«Ми хотіли б допомогти США стати світовою столицею криптовалюти, але ключовою проблемою залишаються регуляторні бар’єри», — наголосив Чжао.
Раніше Міністерство юстиції США звинуватило Чжао в тому, що, будучи гендиректором, він знав про підозрілі транзакції на Binance, пов’язані з фінансуванням тероризму та іншою незаконною діяльністю, але біржа не повідомляла про це правоохоронців.
Минулого тижня Дональд Трамп помилував Чжао, заявивши, що той не винен у незаконних транзакціях і порушеннях закону про відмивання грошей.
Натомість конгресвумен-демократ Максін Вотерс (Maxine Waters) назвала помилування Чжао проявом корупції. Вона стверджує, що Трамп заохочує злочинну діяльність, пов’язану з криптовалютами, адже через Binance могли проходити підозрілі операції, пов’язані з наркоторгівлею.
Переглянути більше: "Протокол Coinbase x402 показав зростання транзакцій на 10 000% за місяць"
Українська
Русский
English

