Казначейські компанії скуповували біткоїн при його падінні до $115 000
Інституційні інвестори зберігають напрочуд оптимістичний настрій щодо біткоїна, використовуючи свій капітал для купівлі щоразу, коли ціна криптовалюти знижується.
Компанії, які займаються казначейськими операціями з біткоїном, такі як Strategy і Metaplanet, активно накопичували криптовалюту, коли в понеділок її вартість знизилася більш ніж на 2%. Голова ради директорів Strategy Майкл Сейлор оголосив про купівлю 430 BTC на суму понад $51 млн, а президент Metaplanet Саймон Герович повідомив, що його компанія придбала 775 BTC приблизно за $93 млн.
Минулого тижня біткоїн (BTC) істотно зріс у ціні завдяки нижчій, ніж очікувалося, споживчій інфляції. Він майже досяг свого історичного максимуму, але другий інфляційний звіт за оптовими цінами спричинив відкат.
Поки налякані трейдери розпродавали активи, інституційні інвестори скористалися нагодою і купували на падінні.
«Я чую розчарування через останній відкат. Це природно, — написав у соцмережі генеральний директор Metaplanet Саймон Герович. — Але нам упевненість дає фундамент, який ми будуємо. Давайте разом обговоримо досягнуті нами рубежі, адже з часом фундаментальні принципи візьмуть гору».
Увечері 18 серпня біткоїн коштував $116 028, знизившись на 1,69% від неділі та на 3,26% за сім днів, за даними Coinmarketcap. За останні 24 години курс криптовалюти коливався в діапазоні від $114 723 до $118 073 (дані TradingView).
Обсяг торгів зріс на 62,22%, досягнувши $69,23 млрд, що очікувано після вихідних. При цьому порівняно з попереднім днем ринкова капіталізація знизилася на 1,64% до $2,31 трлн. Частка біткоїна зросла на 0,70% до 59,82%, оскільки головна криптовалюта продовжує випереджати загальний ринок.
Переглянути більше: "Обсяг ф’ючерсів Cardano досяг 5-місячного максимуму в $6,96 млрд"
Українська
Русский
English

