Біткойн-резерви уряду США перевищили $36 млрд
Резерви біткойнів США перевищили $36 млрд після того, як Прокуратура Східного округу Нью-Йорка та Відділ національної безпеки Міністерства юстиції вилучили 127 271 BTC (на суму $14 млрд) у колишнього громадянина Китаю. Влада звинуватила Чень Чжі в управлінні великою шахрайською мережею в Камбоджі, яка нібито використовувала примусову працю для викрадення мільярдів доларів.
Стрімке зростання транснаціонального шахрайства коштувало американським громадянам мільярди доларів — їхні заощадження зникали за лічені хвилини. Міністерство фінансів США вживає заходів для захисту американців, борючись із закордонними шахраями.
«Працюючи у тісній співпраці з федеральними правоохоронними органами та міжнародними партнерами, такими як Велика Британія, Міністерство фінансів продовжить докладати зусиль для захисту американців від злочинців-хижаків»,
— заявив міністр фінансів Скотт Бесент.
Окрім керування масштабною шахрайською мережею, яка заманювала жертв в інвестиційні афери, Чжі, за даними слідства, також був причетний до «шахрайства, пов’язаного з вимаганням матеріалів сексуального характеру», а також до організації масової торгівлі людьми, катувань і вимагання щодо поневолених працівників.
Біткойн-резерви США поповнюються виключно за рахунок вилучень, оскільки у серпні 2025 року Бесент заявив, що влада не купуватиме біткойн для стратегічного резерву країни.
Переглянути більше: "Вартість японської компанії Metaplanet впала нижче ціни її біткоїн-активів"
Українська
Русский
English

