#binance #hype #zec #near
14/10/25 23:24 UTC-04

Біткойн-резерви уряду США перевищили $36 млрд

Резерви біткойнів США перевищили $36 млрд після того, як Прокуратура Східного округу Нью-Йорка та Відділ національної безпеки Міністерства юстиції вилучили 127 271 BTC (на суму $14 млрд) у колишнього громадянина Китаю. Влада звинуватила Чень Чжі в управлінні великою шахрайською мережею в Камбоджі, яка нібито використовувала примусову працю для викрадення мільярдів доларів.

Стрімке зростання транснаціонального шахрайства коштувало американським громадянам мільярди доларів — їхні заощадження зникали за лічені хвилини. Міністерство фінансів США вживає заходів для захисту американців, борючись із закордонними шахраями.

«Працюючи у тісній співпраці з федеральними правоохоронними органами та міжнародними партнерами, такими як Велика Британія, Міністерство фінансів продовжить докладати зусиль для захисту американців від злочинців-хижаків»,
— заявив міністр фінансів Скотт Бесент.

Окрім керування масштабною шахрайською мережею, яка заманювала жертв в інвестиційні афери, Чжі, за даними слідства, також був причетний до «шахрайства, пов’язаного з вимаганням матеріалів сексуального характеру», а також до організації масової торгівлі людьми, катувань і вимагання щодо поневолених працівників.

Біткойн-резерви США поповнюються виключно за рахунок вилучень, оскільки у серпні 2025 року Бесент заявив, що влада не купуватиме біткойн для стратегічного резерву країни.

Переглянути більше: "Вартість японської компанії Metaplanet впала нижче ціни її біткоїн-активів"

#ФРС #Біткоін (BTC) #США #Резерв

Редактор: Переїденко Ігор
Коментарі

Схоже

22/05/26 01:32 UTC-04

Американські законодавці пропонують законопроєкт ARMA про створення стратегічного резерву в 1 мільйон біткоїнів

Члени Палати представників США Nick Begich та Jared Golden представили законопроєкт «American Reserve Modernization Act» (ARMA) 2026 року — двопартійну ініціативу, яка у разі схвалення передбачатиме створення у США стратегічного резерву Bitcoin, який має зберігатися щонайменше 20 років.

22/07/25 09:25 UTC-04

Три штати США вже ухвалили законопроєкти про створення крипторезервів

Штати Нью-Гемпшир, Арізона та Техас вже схвалили законопроєкти про створення резервів у біткоїні. Водночас у Пенсильванії, Монтані, Північній та Південній Дакоті, а також Вайомінгу ці ініціативи були відхилені законодавцями. Ще у 17 штатах подібні законопроєкти перебувають на розгляді.