Два стейблкоїни були зламані та втратили прив’язку до долара і євро
Дослідник криптовалют ZachXBT повідомив, що два смартконтракти, пов’язані з європейським емітентом стейблкоїнів StablR, імовірно були скомпрометовані. За даними ZachXBT, атака могла поставити під загрозу стейблкоїни EURR і USDR на суму близько 10 мільйонів доларів.
Згідно з наданою інформацією, адреса, яку використовував зловмисник, отримувала кошти через перекази CCTP, здійснені через мережу Noble. У оновленні після інциденту ZachXBT заявив, що допоміг заморозити суму, яка приблизно оцінюється шестизначним числом.
З іншого боку, повідомлялося, що атака тривала навіть приблизно через 3 години після її публічного оголошення, а ZachXBT припустив, що команда StablR у цей час «імовірно спала», що й затримало реагування.
Унаслідок цих подій стейблкоїни EURR і USDR суттєво втратили вартість щодо долара. Повідомляється, що обидва стейблкоїни втратили понад 20% своєї вартості, продемонструвавши серйозне падіння.
Хоча на момент написання статті USDR, схоже, відновив прив’язку до долара, EURR усе ще значною мірою втратив прив’язку до євро.

Графік, який показує, що EURR втратив прив’язку до євро
Переглянути більше: "Bitmine Тома Лі придбала 60 000 ETH на тлі потенційного включення до індексу Russell 1000"
Українська
Русский
English

