Coinbase зробила важливу заяву щодо Hyperliquid (HYPE) та USDC
Coinbase, найбільша криптовалютна біржа США, стала офіційним емітентом казначейських активів $USDC на платформі Hyperliquid та придбала активи бренду $USDH.
Водночас Hyperliquid припиняє підтримку власного стейблкоїна $USDH і призначає Coinbase офіційним дистриб’ютором казначейських резервів $USDC.
У межах перехідного процесу компанія Native Markets, оператор стейблкоїна $USDH від Hyperliquid, погодилася надати Coinbase право на придбання активів бренду $USDH.
У заяві компанії зазначено:
«Сьогодні ми раді оголосити про розширення підтримки $USDC компанією Coinbase на платформі Hyperliquid, завдяки чому $USDC стає офіційним казначейським платіжним засобом як актив із узгодженою ціновою політикою (AQA)».
У межах цього переходу Native Markets погодила умови, які надають Coinbase право на придбання токенів $USDH. Торгові майданчики $USDH залишаються повністю функціональними, однак поступово будуть виведені з експлуатації.
Згідно з оголошенням, упродовж найближчих місяців користувачі все ще зможуть безкоштовно конвертувати $USDH у $USDC або фіатну валюту через панель керування $USDH на платформі Native Markets.
Генеральний директор Coinbase Brian Armstrong також прокоментував цю подію:
«$USDC стає стандартом на криптовалютних ринках. Coinbase робить $USDC доступним на HyperliquidX, щоб допомогти розвитку екосистеми та масштабувати способи переміщення капіталу».
Переглянути більше: "Великі інвестори поспішають виводити свої активи з бірж в альткоїнах"
Українська
Русский
English

