Криптобіржа Bullish залучила $1,11 млрд під час IPO
Криптовалютна біржа Bullish залучила $1,11 млрд у рамках первинного публічного розміщення акцій, розмістивши їх за ціною $37 за акцію — вище заявленого діапазону. Про це повідомляє Bloomberg.
Компанія продала 30 млн акцій, що оцінило її в $5,41 млрд, зазначає агентство. Спочатку Bullish планувала розміщення в діапазоні $32–33 за акцію, але підвищений попит дозволив перевищити верхню межу. За даними джерел агентства, IPO було перепідписано більш ніж у 20 разів.
Інституційні інвестори, включно з BlackRock та ARK Investment Management Кеті Вуд, зобов’язалися придбати акції на суму до $200 млн. Організаторами розміщення виступили JPMorgan, Jefferies та Citigroup. Торги відбуватимуться на Нью-Йоркській фондовій біржі під тікером BLSH.
Bullish приєдналася до зростаючого списку криптокомпаній, які вийшли на публічні ринки цього року завдяки підвищеному інтересу до криптовалют в адміністрації президента США Дональда Трампа. У липні він підписав закон про створення регуляторної бази для прив’язаних до долара криптовалют — стейблкоїнів. У 2023 році Bullish придбала новинний сайт про криптовалюти CoinDesk.
Bullish подала заявку на IPO у п’ятницю, 18 серпня 2025 року. Це друга спроба компанії вийти на біржу — у 2021 році вона планувала публічне розміщення через злиття зі спеціальною інвестиційною компанією (SPAC) Far Peak Acquisition вартістю близько $9 млрд, але угоду скасували у 2022 році. Серед інвесторів Bullish — мільярдер Пітер Тіль через фонди Founders Fund і Thiel Capital, а також Nomura та Майк Новограц.
Переглянути більше: "Matrixport представила 4 продукти для торгівлі ETH в умовах високої волатильності"
Українська
Русский
English

