#binance #hype #zec #near
23/07/25 20:12 UTC-04

Криптобіржа FTX поверне клієнтам $1,9 млрд у вересні

Біржі Біржі
Біржі Криптобіржа FTX поверне клієнтам $1,9 млрд у вересні

Збанкрутіла криптовалютна біржа FTX планує погасити заборгованість перед клієнтами на суму $1,9 млрд у вересні 2025 року.

15 серпня співробітники компанії сформують список кредиторів, які можуть розраховувати на повернення коштів. Зокрема, до нього увійдуть трейдери, які з тих чи інших причин не отримали компенсацію під час попередніх виплат. Переказ коштів користувачам розпочнеться 30 вересня.

Виплати здійснюватимуться через BitGo, Kraken та Payoneer — провайдерів сервісу компенсацій FTX. Гроші отримають користувачі, заявки яких були схвалені та які відповідають вимогам.

Згідно з правилами FTX, кредитори повинні зареєструватися на одній із трьох платформ, пройти ідентифікацію та заповнити податкові форми.

При цьому мешканцям Росії, Китаю та інших країн з обмеженим обігом цифрових активів можуть відмовити у виплаті, посилаючись на юридичні ризики. Через це громадянин КНР Вейвей Джі намагається домогтися компенсації через суд — для себе та інших постраждалих.

У 2025 році FTX вже двічі проводила виплати:

  • у лютому — від $6,5 млрд до $7,5 млрд,

  • у травні — понад $5 млрд.

Загалом компанія планує повернути $14,5 млрд кредиторам. Таким чином, вереснева виплата може стати останньою.

Переглянути більше: "Обсяг торгівлі ф'ючерсами на альткоїни на Binance досяг піку"

#FTX

Редактор: Альона Набок
Коментарі

Схоже