Хешрейт американських майнінгових пулів за два дні впав майже вдвічі
Падіння хешрейту спричинив зимовий шторм над територією США. Природне явище супроводжувалося крижаними дощами, які призвели до обривів ліній електропередач, снігом і сильними поривами вітру. Наразі в США понад один мільйон домогосподарств залишилися без електропостачання. Погода вплинула на енергогенерацію, що призвело до відключення майнерів, пише видання TheMinerMag.
Хешрейт біткоїна через обмеження подачі електроенергії лише в Foundry USA знизився майже на 60%. Це вплинуло на час роботи всієї мережі Bitcoin — інтервал між генерацією блоків збільшився до 12 хвилин, звернули увагу журналісти видання.
Помітне падіння хешрейту фіксується й в інших майнінгових пулах, де значною є участь американських майнерів. Наприклад, у пулу Luxor хешрейт знизився з 45 Ех/с до 26 Ех/с.
Переглянути більше: "Bitdeer заявила про найбільшу у світі потужність підконтрольного майнінгового обладнання"
Українська
Русский
English

