Майнінговий пул Qubic збирається провести атаку 51% на блокчейн Dogecoin
Майнінговий пул Qubic, який нещодавно захопив контроль над більшою частиною хешрейту мережі Monero (XMR), тепер збирається провести атаку 51% на блокчейн мемкоїна Dogecoin (DOGE).
Засновник Qubic Сергій Іванчегло поставив користувачам пулу запитання, на мережу якої криптовалюти слід напасти наступного разу, і переважна більшість обрали DOGE. Тому блокчейн токена-мему стане найближчою ціллю платформи.
Зараз обчислювальна потужність мережі Dogecoin становить 2,69 петахешів за секунду, тобто для проведення атаки 51% на частку Qubic має припадати щонайменше 1,38 петахеша за секунду. Для нападу на мережу Monero пулу знадобилося значно менше обчислювальної потужності — 2,32 гігахеша за секунду. Тому не факт, що Іванчегло зможе реалізувати задумане.
Серед скептиків опинився, наприклад, аналітик даних Дайк Узо, який сумнівається, що Qubic під силу така «велика риба», як Dogecoin, і пулу варто спершу потренуватися на мережах із меншим хешрейтом.
П’ять провідних пулів майнінгу Dogecoin за обчислювальною потужністю
На запитання про те, чому він націлився на мережу DOGE, Сергій пояснив:
«Безкорисний PoW [протокол консенсусу] витрачає занадто багато електроенергії, необхідної для штучного інтелекту. Можливо, мої слова важко зрозуміти, і поки я не можу розповісти більше, але в майбутньому ви зрозумієте їхній сенс».
Переглянути більше: "Британська компанія Union Jack Oil використовує надлишковий газ для майнінгу BTC"
Українська
Русский
English

