#binance #hype #zec #near
19/02/26 07:57 UTC-04

Влада ОАЕ накопичила біткоїни на $450 млн через майнінг

Щодня на гаманець, пов’язаний з урядом United Arab Emirates, надходить приблизно 4 BTC.

За даними аналітичної платформи Arkham, влада ОАЕ через майнінгову компанію Citadel видобула біткоїни на загальну суму понад $450 млн. Аналітики зазначають, що країна зберігає більшу частину монет на своєму балансі.

Нереалізований прибуток від видобутих Bitcoin становить $344 млн (без урахування витрат на електроенергію).

Станом на 13:00 (мск) 19 лютого на криптогаманці, який пов’язують з урядом ОАЕ, знаходиться 6 786 BTC (приблизно $455 млн). Останній відтік коштів було зафіксовано чотири місяці тому.

За даними Arkham, протягом останніх десяти днів на гаманець щодня надходило близько 4,2 BTC із майнінг-пулу Foundry — це приблизно $280 тис. за поточного курсу близько $67 тис. за BTC.

Обсяг видобутку зріс: ще на початку лютого щоденні надходження не перевищували 4 BTC. Для майнінгу 4,2 BTC на день необхідна потужність обладнання приблизно 8,5 тис. Ph/s (петахешів за секунду).


Державні резерви біткоїна

Аналітики зазначають, що відстежують криптовалютні накопичення держав, однак не всі урядові гаманці можуть бути відомі публічно.

За даними платформи BitcoinTreasuries, найбільше біткоїнів на балансі мають United States — 328 тис. BTC. На другому місці — China з 190 тис. BTC, на третьому — United Kingdom з 61 тис. BTC.

Ці країни поповнюють резерви переважно за рахунок конфіскованих монет. На відміну від них, як і ОАЕ, біткоїни через майнінг накопичують Bhutan (5,6 тис. BTC) та El Salvador (7,5 тис. BTC).

Переглянути більше: "Майнер-одинак видобув блок Біткоїна і отримав майже $213 000"

#Біткоін (BTC) #Запаси

Редактор: Альона Набок
Коментарі

Схоже

19/03/26 09:05 UTC-04

American Bitcoin обігнала Galaxy Digital за кількістю BTC на балансі

Американська компанія American Bitcoin, що займається майнінгом і зберіганням біткоїнів, співзасновником якої є Ерік Трамп, обігнала Galaxy Digital за загальною кількістю біткоїнів. Це дозволило їй посісти 16-те місце в рейтингу найбільших публічних корпоративних утримувачів флагманської монети у світі.

13/02/26 02:33 UTC-04

Майже ніхто не купував біткоїни в січні, окрім компанії Strategy

Статистика свідчить, що в січні 2026 року майже ніхто не купував біткоїни, окрім компанії Strategy. Минулого місяця Strategy придбала 40 150 BTC і таким чином збільшила запас монет до 712 647 на суму $47,3 млрд. На частку компанії припало 93% коштів, вкладених у криптовалюту публічними організаціями. Тобто всі інші корпоративні інвестори разом узяті купили лише 3 022 біткоїни на суму $200,4 млн за поточним курсом.

30/01/26 10:31 UTC-04

Накопичення біткоїнів «китами» досягло максимуму з 2024 року

Дані блокчейну вказують на чіткий структурний зсув у поведінці біткоїн-китів: адреси, на яких зберігається від 1000 до 10 000 BTC, збільшили свої сукупні баланси приблизно до 3 204 000 BTC. Це максимальний рівень, який не фіксувався з 2024 року.

28/01/26 05:23 UTC-04

Китай може випередити США за розміром біткоїн-резервів

У Китаї діють одні з найжорсткіших у світі законів щодо криптовалют, які забороняють публічну торгівлю, випуск нових монет і майнінг. Втім, контрольовані державою запаси біткоїнів зросли настільки, що незабаром можуть перевищити резерви США.