Влада ОАЕ накопичила біткоїни на $450 млн через майнінг
Щодня на гаманець, пов’язаний з урядом United Arab Emirates, надходить приблизно 4 BTC.
За даними аналітичної платформи Arkham, влада ОАЕ через майнінгову компанію Citadel видобула біткоїни на загальну суму понад $450 млн. Аналітики зазначають, що країна зберігає більшу частину монет на своєму балансі.
Нереалізований прибуток від видобутих Bitcoin становить $344 млн (без урахування витрат на електроенергію).
Станом на 13:00 (мск) 19 лютого на криптогаманці, який пов’язують з урядом ОАЕ, знаходиться 6 786 BTC (приблизно $455 млн). Останній відтік коштів було зафіксовано чотири місяці тому.
За даними Arkham, протягом останніх десяти днів на гаманець щодня надходило близько 4,2 BTC із майнінг-пулу Foundry — це приблизно $280 тис. за поточного курсу близько $67 тис. за BTC.
Обсяг видобутку зріс: ще на початку лютого щоденні надходження не перевищували 4 BTC. Для майнінгу 4,2 BTC на день необхідна потужність обладнання приблизно 8,5 тис. Ph/s (петахешів за секунду).

Державні резерви біткоїна
Аналітики зазначають, що відстежують криптовалютні накопичення держав, однак не всі урядові гаманці можуть бути відомі публічно.
За даними платформи BitcoinTreasuries, найбільше біткоїнів на балансі мають United States — 328 тис. BTC. На другому місці — China з 190 тис. BTC, на третьому — United Kingdom з 61 тис. BTC.
Ці країни поповнюють резерви переважно за рахунок конфіскованих монет. На відміну від них, як і ОАЕ, біткоїни через майнінг накопичують Bhutan (5,6 тис. BTC) та El Salvador (7,5 тис. BTC).
Переглянути більше: "Майнер-одинак видобув блок Біткоїна і отримав майже $213 000"
Українська
Русский
English

